Daugavpils tūrisma piedāvājumu popularizēs starptautiskajā tūrisma kontaktbiržā «ITB Berlin NOW»

No 9.-12. martam Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, kuru pārstāvēs Vitālijs Petkuns, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra vecākais klientu apkalpošanas speciālists, Šmakovkas muzeja apmeklētāju centra vecākais speciālists Viktors Andruškevičs un Daugavpils Tūrisma informācijas centra konsultante Karolina Dedele, sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centra pārstāvi Aivaru Baranovski un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pārstāvi Vladislavu Ivanovu piedalīsies vienā no šī gada nozīmīgākajām starptautiskajām tūrisma kontaktbiržām “ITB Berlin NOW”. Tajā piedalīsies dažādu valstu tūrisma industrijas pārstāvji, žurnālisti un ceļojumu blogeri, kas ir jaunu un neatklātu ceļojumu galamērķu meklējumos.

“ITB Berlin NOW” ir B2B pasākums, kas šogad tiek organizēts ikgadējās tūrisma izstādes “ITB Berlin” vietā, kas tika atcelta sakarā ar koronavīrusa straujo izplatību pasaulē. Starptautiskā tūrisma izstāde "ITB" ir viens no lielākajiem tūrisma forumiem, kas notika jau kopš 1966. gada. Izstādes tematika aptver visu tūrisma nozari.

Tūrisma uzņēmumi, kas piedalīsies “ITB Berlin NOW” pasākumā varēs sevi prezentēt, izmantojot t.s. zīmola kartītes jeb Brand-Cards. Zīmola kartes veidotas kā uzņēmuma profils, kurā ir pieejama informācija par sniegtajiem tūrisma pakalpojumiem.  Kontaktbiržas platformā ir izveidota arī Daugavpils pilsētas zīmola kartīte, kurā ir iekļauta informācija par Daugavpils pilsētas daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, tūrisma objektiem un ekskursijām. Pasākuma gaitā visu 4 dienu garumā dažādu valstu tūrisma profesionāļi varēs iepazīt Daugavpili kā pievilcīgu tūrisma galamērķi, savukārt Daugavpils tūrisma iestāžu pārstāvji varēs popularizēt savus pakalpojumus satiekoties ar dažādu valstu tūrisma pārstāvjiem virtuālajā vidē. Dalībnieki tiks aicināti iepazīt tūrisma objektus un pakalpojumus, lai iekļautu Daugavpils pilsētu savā tūrisma piedāvājumā un turpmāk profesionāli organizētu un vadītu braucienus dažāda veida tūristu grupām uz Daugavpili.

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras dalību izstādē nodrošina Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā” (projekta identifikācijas numurs 3.2.1.2/16/I/002) ietvaros.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
IEPAZĪSTI MELNGLVJU NAMU!  Melngalvju nams
Dodies ceļojumā cauri pagātnes gadsimtiem Melngalvju namā! Maksā tikai ieejas maksu + gida stāstījums bez maksas! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.08.2022 - 26.08.2022 Itāļu dzīves garša Stāmerienas pilī Gulbenes novada TIC
Stāmerienas pils 27.augustā aicina ikvienu uz itāļu dzīves garšu sajušanu un baudīšanu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.08.2022 - 21.08.2022 Šonedēļ Bauskas novadā Bauskas TIC
Aktuālie pasākumi Bauskas novadā no 15.-21.augustam. Ieskaties! | Skatīt vairāk
Bānīša svētki - 3.septembrī Gulbenes novada TIC
Šī gada Bānīša svētkos, 3. septembrī, Gulbenē, Stāmerienā, Kalnienā un Alūksnē ikviens varēs piedzīvot īstus brīnumus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.4425559sec.