Sagrada Familia baznīca Barselonā atver savas durvis apmeklētājiem.

Ikoniskā Sagrada Familia bazilika Barselonā, Spānijā pēc ilgstoša slēgšanas perioda Covid-19 dēļ, atkal atver savas durvis apmeklētājiem.
Sagrada Familia, kas ir viena no Spānijas visapmeklētākajām baznīcām, joprojām darbojas ar limitētu darba laiku. Lai gan baznīcas apmeklējumu laiks ir ierobežots, tiešsaistē katru stundu tiek pārdotas vairāk nekā 1000 ieejas biļetes.

Lai apmeklētu slaveno apskates objektu, kuru ir izprojektējis kataloniešu arhitekts Antonio Gaudi, biļetes pērk ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji.
Bija cerība, ka ilgstošie būvdarbi Antonio Gaudi nepabeigtajā šedevrā tiks pabeigti šogad, bet pandēmijas dēļ darbi bija jāaptur.

Sagrada Familia atvēršana būs nozīmīga būvdarbu pabeigšanas centienos, jo ienākumi, kurus sniedz tūristi, tiek izmantoti, lai samaksātu par celtniecības darbiem.

Antonio Gaudi nomira 1926. gadā, uzbūvējot tikai ceturto daļu savas baznīcas. Ir cerība, ka baznīca tiks pabeigta līdz viņa 100 gadu jubilejai 2026.gadā. Plānoto 172 metru augstumā, tā būs augstākā baznīca pasaulē, tad, kad celtniecības darbi būs pabeigti.

Vairāk informācijas:

www.sagradafamilia.org
www.barcelonaturisme.com


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Gudri - Rudens brīvlaika ceļojumi tagad! Estravel Latvia
Lieliska iespēja rezervēt Rudens Skolēnu brīvlaika ceļojumu jau tagad! piedāvājumi 7-9 naktīm, dažādi galamērķi! Vairāk piedāvājumu jautājiet | Skatīt vairāk
no 875 EUR
Atpūta un ūdens prieki Druskininkos  Estravel Latvia
Nakšņošana 2 personām izvēlētajā numurā vai apartamentos // brokastis // ūdens parka un saunu centra apmeklējums | Skatīt vairāk
no 103 EUR
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.06.2025 - 30.06.2025 Tiksimies Rožu laukumā! Liepājas reģiona TIB
Katru dienu plkst. 12:00 liepājniekiem un pilsētas viesiem ir dota iespēja kopā ar zinošu gidu doties divu stundu garā pastaigā, lai iepazītu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.66255307sec.