Pirmo reizi notiks Latvijas pārtikas nozarei veltīts sarunu forums «Kastrolis»

Pirmo reizi notiks vērienīgs pārtikas nozares attīstībai veltīts forums “Kastrolis”. Foruma mērķis ir piedāvāt atbalstošu diskusiju platformu Latvijas pārtikas un HoReCa nozares darbiniekiem, uzņēmējiem un valstisko un sociālo organizāciju pārstāvjiem. “Kastrolis” radīts, lai kopīgi veicinātu nozares attīstību, diskutētu par problēmām un aktualitātēm, kā arī dibinātu jaunas sadarbības. Forumu organizē SIA GEMOSS, sadarbībā ar Latvijas Restorānu biedrību, tas notiks 2021. gada 7. jūlijā tiešsaistē un klātienē (Mūkusalas ielā 73).

Forums ir aicinājums satikties aktīvajiem nozares darbiniekiem, interesentiem un uzņēmējiem (veikalu, kafejnīcu, ēdnīcu, restorānu, bāru, mājražotāju, saimniecību u. c.), lai veicinātu dialogu, dibinātu kontaktus un atbalstītu viens otru kopīgā attīstībā – konkurētspējīgā, ilgtspējīgā un ienesīgā nozares darbībā.  Trešdien, 7. jūlijā no plkst. 10.00, visas dienas garumā foruma viesi varēs sekot līdzi sarunām un uzdot jautājumus.

Foruma iniciatore, GEMOSS vadītāja Ieva Treija stāsta, ka “Gemoss jūlijā svin 28 gadu dzimšanas dienu. Esam auguši kopā ar nozari – mācījušies no tās un atbalstījuši to. Šis gads ir bijis īpaši sarežģīts un sniedzis nebijušus izaicinājumus. Sarunu forumu organizējam, lai izrādītu cieņu un pateicību visiem nozares pārstāvjiem. Manuprāt, īpaši tagad svarīgi ir apvienoties sarunai par aktuālajām tēmām, kas ietekmē ikdienu un nākotnes perspektīvu.  Vēlamies dot – lai nepazustu azarts un lai Latviju pasaulē atpazīst kā augstu vērtētu viesmīlības paraugu”.

Sarunas tiks organizētas trīs tēmu blokos: likumdošana, uzņēmējdarbība un nākotne. Likumdošanas sadaļā tiks diskutēts par valsts atbalstu pandēmijas apstākļos, risināta veiksmīgāka sadarbība ar Valsts ieņēmumu dienestu, kā arī runāts par pārtikas atkritumu apsaimniekošanu un saistītajām jaunajām ES regulām. Uzņēmējdarbības sadaļā tiks meklēti vērtīgi piemēri vietējā tirgū - franšīzes, finansējuma mehānismi jaunajiem HoReCa un pārtikas nozares uzņēmējiem. Tiks skaidroti daudzveidīgie LIAA un ALTUM atbalsta risinājumi. Foruma noslēgumā tiks aplūkotas pasaules tendences HoReCa nozarē, jo tieši nākotnes vīzija un spēja iet soli priekšā laikam nereti nosaka uzņēmuma ilgtspēju.

Forumu vadīs Andris Petkēvičs un Jānis Jenzis.

Lai apmeklētu pārtikas nozares sarunu forumu “Kastrolis” klātienē, Mūkusalas ielā 73, Rīgā, lūdzam sūtīt e-pastu uz [email protected], norādot pārstāvēto organizāciju un apmeklētāju skaitu.

Sarunu forumu “Kastrolis” tiešsaistē varēs vērot GEMOSS facebook lapā: bit.ly/KASTROLIS2021

Organizatori turpina pakāpeniski izziņot lekciju un diskusiju dalībniekus. Pilna pasākuma programma un aktualitātes publicētas www.gemoss.lv aktualitāšu sadaļā: gemoss.lv/partikas-nozares-sarunu-forums-kastrolis/

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūrmala Hotel Spa - romantiskā bēgšana Estravel Latvia
1 nakts uzlabotajā vai Luksus numurā 2 personām, brokastis un romantisks cienasts | Skatīt vairāk
Latvija no 188 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.10.2021 - 23.10.2021 Idejas skolēnu brīvdienām Gulbenes novadā! Gulbenes novada TIC
Lai skolēnu brīvdienas ir aizraujošas – baudiet, izziniet, atklājiet, ceļojiet pa GUlbenes novadu! | Skatīt vairāk
Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
Ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti. | Skatīt vairāk
Pārcelta Cēsu novada restorānu nedēļa Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs
Ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus vīrusa izplatības samazināšanai, Cēsu novada restorānu nedēļas norises datumi tiek pārcelti. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.33609509sec.