Autors: Jānis Pēteris Bērziņš
Avots: BalticTravelnews.com/Lielvarde.lv
Jā, tieši tā – nevis orientēšanās, bet oriententerēšanās – šāds pasākums Lielvārdē startēs jau 30. jūlijā plkst. 23.30 Lāčplēša jeb tirgus laukuma.
Šis pasākums Lielvārdes pilsētas svētku ietvaros risināsies jau septīto reizi. “Nakc oriententerēšanās” ir komandu sacensības, kurās ar attēlu un kartes palīdzību jāorientējas Lielvārdes pilsētas teritorijā. Tā kā šis pasākums norisināsies naktī, tad jautrība, azarts un piedzīojums garantēts.
Reklāma
Šogad būs iespēja piedalīties divās trasēs – “Lielais aplis” un “Mazais aplis”. Otrais būs piemērots ģimenēm ar bērniem.
Šogad pirmo reizi atsevišķi, abos apļos, tiks izdalīta elites grupa, kurā sacentīsies jau pieredzējuši šī pasākuma dalībnieki, tādēļ lielāka iespēja ik vienam pierādīt savas orientēšanās spējas Lielvārdē!
Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu un sagaidīt apstiprinājumu. Pieteikums elektroniski jāaizpilda līdz 202. gada 29. jūlija plkst. 23.59. Pasākuma nolikums redzams šeit.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.