Pēc vasaras ceļojumiem ir daudz pieprasījuma, un jaunā tendence ir darba braucieni

45 procenti ceļotāju vēlas ceļot vairāk nekā pirms pandēmijas, salīdzinājumā ar 2020.gada beigām, kad šis skaits sasniedza tikai 10 procentus. Viņu plānā ir palielināt ceļojumu izdevumus.

2021.gada Globālo ceļojumu tendenču pētījumā, kuru veica globālās stratēģijas un mārketinga konsultāciju firma Simon-Kucher & Partners, atklāja, ka 39 procenti atpūtas ceļotāju joprojām plāno rezervēt atvaļinājumu šai vasarai, savukārt 30 procenti jau to ir rezervējuši. Pētījumā piedalījās vairāk nekā 7000 cilvēku no septiņām valstīm (Ķīnas, Francijas, Vācijas, Nīderlandes, Krievijas, Lielbritānijas un Amerikas Savienotajās Valstīm). Pētījumā atklājās, ka respondenti neuzskata, ka cenas, kas saistītas ar ceļojumiem, būtu augušas nekā pirms pandēmijas.

Kamēr atpūtas ceļotāji ar entuziasmu turpina savu atvaļinājuma plānu atlikušajam vasaras periodam un pārējam gadam, Eiropā 30 procenti jau ir rezervējuši vasaras ceļojumu, savukārt 34 procenti to vēl nav izdarījuši, bet plāno.

Lai arī cena joprojām ir galvenais kritērijs ceļotāju galamērķa izvēlei, pandēmija tieši ietekmē šādus trīs galvenos faktorus: ierobežojumi vēlamajos ceļojumu galamērķos, valdības ierobežojumi un uzticēšanās galamērķa veselības sistēmai. 49 procenti no ceļotājiem izvēlas ceļot ar privātu automašīnu, tomēr 27 procenti joprojām plāno ceļot ar lidmašīnu.

Simon-Kucher & Partners ceļošanas un tūrisma uzņēmuma vadītājs Dimitris Hiotis apgalvo, ka pandēmijas pieredze ir mainījusi klientu vajadzības un vēlmes. Ceļotāji vēlas pārliecību, ka viņi var doties atvaļinājumā bez ierobežojumiem vai riska. Viņi nevēlas atrasties karantīnā, kas ierobežotu brīvdienas.

Gandrīz puse no starptautiski aptaujātajiem (43 procenti) teica, ka viņi tuvākajā nākotnē paredz darba braucienus kā atpūtas veicināšanas rīku, pateicoties attālinātā darba modelim, ko sniedz noteiktā darba vieta. Vislielāko entuziasmu sniedza Ķīna, un no tās aptaujātajiem cilvēkiem, 70 procenti atzina, ka viņi, iespējams, nākotnē dosies šāda veida braucienos, apvienojot darbu ar atpūtu. Faktiski 76 procenti no tiem, kuri plāno veikt darba braucienus, saka, ka spēs nodalīt darbu no atpūtas. Šāda tipa braucieni ļaus viņiem pagarināt ceļojumu par nedēļu vai pat vairāk. Vissvarīgākā iezīme, izvēloties darba galamērķi, būs stabils un ātrgaitas internets / WiFi.

Lai gan joprojām ir COVID-19 pandēmija un tā turpinās ietekmēt ceļojuma plānus 2021. gadā, kā arī daudzās valstīs joprojām pastāv dažādi ierobežojumi, 70 procenti aptaujāto apgalvo, ka sagaida izmaiņas ceļošanas paradumos 2022. gadā. 34 procenti starptautisko respondentu paredz, ka nākamajos gados vairāk tērēs atpūtas ceļojumiem, salīdzinot ar laiku pirms pandēmijas.


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lietuvas četras galvaspilsētas Latvia Tours
Rīga – Grenctāle – Kauņa - Traķi - Viļņa - Ķērnava – Grenctāle – Rīga. Naktsmītne pilsētas centrā | Skatīt vairāk
no 90 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.02.2024 - 28.02.2024 Krakova,Zakopane un Augstie Tatri Latvia Tours
Zinātāji stāsta, ka Krakovā izdodas pašas labākās iepirkšanās tūres. Tur atrodami gan mazi saloniņi ar neredzētām lietām, gan arī visu zināmo | Skatīt vairāk
no 199.00 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.02.2024 - 01.03.2024 Slēpošana - 02.03. - Pēdējās vietas Estravel Latvia
Atvadieties no ziemas godam! - Pēdējās vietas - Itālija un Austrija. Pasteidzieties, lai nesanāk nožēlot, jo vietas kūst kā sniegs! | Skatīt vairāk
no 595 EUR
Atpūta Meksikas kūrortos. 01.04. Estravel Latvia
Pēdējās vietas lidojumiem uz Meksiku ar atpūtu pludmalē - 13 naktis, viss iekļauts | Skatīt vairāk
no 1766 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.94808292sec.