Lidsabiedrība «Wizz Air» oktobrī slēgs bāzi Rīgā

Ungārijas lidsabiedrība «Wizz Air» 2021 gada 11. augustā nāca klajā ar paziņojumu, ka 3. oktobrī slēgs bāzi Rīgā, taču tas nenozīmē, ka Latvijas galvaspilsēta tiks izslēgta no galamērķu kartes.

„No 2021. gada 3. oktobra Wizz Air ir nolēmusi koriģēt Latvijas tīkla plānu, slēgt Rīgas bāzi un izmantot izaugsmes iespējas, pārdalot caurlaidspēju uz citiem maršrutiem ar lielāku pieprasījumu. Rīga paliks neatņemama Wizz Air tīkla sastāvdaļa, un lidsabiedrība turpinās savienot Rīgu ar 10 galamērķiem Eiropā, tostarp populārajām Dortmundi, Eindhovenu, Oslo un Stokholmu, kā arī vairākiem Apvienotās Karalistes reisiem, savukārt lidmašīna līdz ar Reikjavīkas reisu tiks pārcelta uz Viļņu. Tādējādi iepriekš minēto izmaiņu dēļ līdz šim no Rīgas veiktie lidojumi uz Reikjavīku no 17. decembra pārcelsies uz Viļņu. Visiem skartajiem darbiniekiem Rīgas bāzē tiks piedāvātas iespējas citur Wizz Air tīklā,” teikts kompānijas paziņojumā.

Lidsabiedrība pirmo lidojumu no Rīgas veica 2010. gada martā. Lidjumi saglabāsies arī turpmāk. Lidojumi maršrutos Rīga – Dortumende, Rīga – Kutaisi, Rīga = Eindhovena, Rīga – Bergena, Rīga – Oslo Sannejfjūra Torpa, Rīga – Donkastera Šefīlda notiks divas reizes nedēļās, bet maršrutā Rīga – Stokholma Skavsta – trīs reizes nedēļā. Populārajā maršrutā Rīga – Londona Lūtona „Wizzair” turpinās nodrošināt lidojumus piecas reizes nedēļā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Aveņu SPA kūre - viesnīca Ezeri, Siguldā Estravel Latvia
1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, SPA atpūtas programma | Skatīt vairāk
Latvija no 250 EUR
Pavasara ziedēšana Tukuma pusē Tukuma TIC
Tukuma pusē vietu, kurp doties pārgājienos dabā, ir daudz. Atliek vien izvēlēties sev sirdij tīkamāko. | Skatīt vairāk
Iepazīsti Bauskas novada stāstu Bauskas TIC
Ikviens interesents ir aicināts aplūkot Bauskas novada vēstures atspoguļojumu hronoloģiski, laika līnijā no 9.gs. līdz 19. gs. beigām. | Skatīt vairāk
Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025! Alūksnes TIC
Viens no Bānīša zemes gaidītākajiem pasākumiem sporta cienītājiem ir Bānīša kauss jeb Apsteidz tvaiku 2025, kas šogad norisināsies 3. maijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.41945291sec.