14. septembris vēsturē: Dzimšanas dienu svin Gaujas Nacionālais parks

Gaujas Nacionālais parks ir Latvijā vecākais nacionālais parks – tas dibināts 1973. gada 14. septembrī.

Parks atrodas Vidzemē – Siguldas, Cēsu un Valmieras apkārtnē, un tajā ietilpst arī Līgatne. Kopumā parka platība ir 91 745 hektāri.

Gaujas Nacionālais parks ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Latvijā, ja neskaita galvaspilsētu Rīgu. Normālos apstākļos parku gadā apmeklē apmēram miljons ceļotāju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
SPA atpūta, gaidot pavasari Estravel Latvia
Atpūta Jūrmalā, Siguldā, Rojā... Izbaudiet atpūtu un pavasara atnākšanu Latvijā | Skatīt vairāk
Latvija no 99 EUR
Rīko sporta spēles un nometnes Bauskā Bauskas TIC
Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs ir apkopojis sporta spēļu un nometņu vietu piedāvājumu. Ielūkojies apkopojumā un plāno pasākumus Bauskas | Skatīt vairāk
Muzikāls dzejas un vīna baudīšanas vakars  Tukuma TIC
Dzeja, mūzika un izsmalcināts vīns – viss vienā maģiskā vakarā Jaunpils pils iekšpagalmā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.04.2025 - 13.04.2025 “Outdoor Riga 2025" arī Madonas novads! Madonas TIC
Aktīvās atpūtas un vaļasprieku izstādē 11.-13. aprīlī apmeklējiet Madonas novada tūrisma stendu, sarunām ar zinošiem novada tūrisma speciālistiem. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51702499sec.