Tukuma TIC vadītāja Ingrīda Smuškova par aizvadīto 2021.gadu un prognozēm jaunajā 2022.gadā

Travelnews.lv redakcija aicināja Tukuma TIC vadītāju Ingrīdu Smuškovu īsi atbildēt uz dažiem vaicājumiem par tūrismu 2021.gadā un prognozēm 2022.gadā:

Novērojumi un prieks 2021.gadā:

- Cilvēki ceļoja pa Latviju un tas ir ļoti labi. Kvalitatīvās naktsmītnes bija aizpildītas, un jebkurš kvalitatīvais pakalpojumus varēja daudz maz izdzīvot, ņemot vērā nepārtrauktos ierobežojumus.

- Izdošanās – iepriekš neplānotā un neparedzamā akcija “Mājas kafejnīcu dienas”, kuras mūspusē organizējām pēdējie – oktobra sākumā, tādējādi pagarinot vasaras sezonu un bagātinot rudens piedāvājumu. Runājot ar akcijas dalībniekiem, sapratām, ka pieprasījums bija lielāks nekā piedāvājums. Un vēl lielāks prieks – gandrīz visi akcijas dalībnieki izteikuši vēlmi arī 2022.gadā būt šajā pasākumā.

- Lai arī epidemioloģiskie ierobežojumi nepārtraukti lika kādam piedāvājumam vai pasākumam “atcelties” vai “pārcelties”, mūspuses zīmols “Stirnu buks” varēja noorganizēt gan savus meža taku skriešanas posmus visā Latvijā, kā arī noorganizēt jaunu pasākumu, un cerams, ka tā jau būs tradīcija, rudens pārgājienu ar nakts posmu Vilkaču mežā pie Tukuma.

- 2021.gadā izdevās noorganizēt arī 2020.gadā atliktos Rožu svētkus Tukumā. Tie šoreiz bija mazliet citādāki – festivāla atmosfēra šoreiz bija jāatliek, taču situācija ļāva veidot vairākus floristu veidotus vides objektus pilsētā, kurus skatīt brauca arī pēc svētkiem. Tāpat svētku svētdienu izdevās veidot ne tikai ar dienas, bet arī ar vakara un pusnakts programmu.

- Tā kā dabas takas arī šogad ir bijušas ļoti apmeklētas, diemžēl, daudzviet ceļotāju attieksme pret dabu nav bijusi tai labvēlīga un smagi vērot, kā apzināti un mērķtiecīgi labiekārtotās vietas ir postītas. Diemžēl, diemžēl, diemžēl…

2021.gada sarūgtinājums:

- Protams, visi ierobežojumi, kas liedza ceļojumus daudzajiem ārvalstu tūristiem.

- Gada nogales ierobežojumu dēļ nācās atcelt iecerētās idejas novembrī – Patriotu mēneša pasākumu ciklam, kā arī Ziemassvētku laikam.

Kāds būs 2022.gads?

- Gribētos strādāt un realizēt idejas, kas iecerētas.

- Lai arī budžets pašvaldībā vēl nav apstiprināts, ceram šogad tirgū palaist un aktualizēt divus piedāvājumus – jaunus izdevumus ar aktualizēto piedāvājumu dabas tūrisma cienītājiem un arī piedāvājumu ģimenēm ar bērniem.

- Plānojam kopā ar velo entuziastiem izbraukāt jaunus velo maršrutus mežā pie Tukuma, lai varētu strādāt pie jaunu piedāvājumu veidošanas aktīvai atpūtai mežā dažādām mērķauditorijām.

- Gribam cerēt, ka saviem uzņēmējiem joprojām esam atbalsts.

- Par slikto nedomāsim.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
EKSKURSIJU SVĒTDIENA MELNGALVJU NAMĀ  Melngalvju nams
Izzini noslēpumainos viduslaiku pagrabus, Melngalvju brālības leģendas un sajūti pagājušo laiku dzīru krāšņumu greznajās svētku zālēs pašā | Skatīt vairāk
Latvija
Valmieras pilsētas svētki Valmieras TIC
Parunāsimies, pasmiesimies, paklausīsimies, paskatīsimies, padejosim, padomāsim, pastaigāsimies, pabraukāsimies, paskriesim, pavizināsimies, | Skatīt vairāk
ATTA KRASTA FESTIVĀLS ATTA Centre
21. jūlijā ATTA CENTRE atklāj pirmo ATTA Krasta festivālu, kura ietvaros notiks Street Food festivāls un kolekcionāru tirdziņš ar unikāliem | Skatīt vairāk
Apmeklē greznāko Vecrīgas namu! Melngalvju nams
Izzini noslēpumainos viduslaiku pagrabus, Melngalvju brālības leģendas un sajūti pagājušo laiku dzīru krāšņumu greznajās svētku zālēs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13160586sec.