Pasaules Dabas Fonds meklē Klimata vēstnieku 2022

Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar uzņēmumu "Tetra Pak" aicina pieteikties konkursam "Klimata vēstnieks 2022". Konkurss ik gadu tiek organizēts, gaidot lielāko vides akciju pasaulē - Zemes stundu. Konkursa mērķis ir popularizēt videi draudzīgu dzīvesveidu un godināt cilvēkus, kuri savā ikdienā veic ieguldījumu vides problēmu risināšanā un rosina sabiedrību sekot savam piemēram.

Pieteikšanās ir izsludināta divās nominācijās: videi draudzīga dzīvesveida vēstnieks un videi draudzīga dzīvesveida vēstnieks sabiedrībā. Konkursā var pieteikties vai tikt pieteikts ikviens Latvijas valsts iedzīvotājs, kurš pats piekopj videi draudzīgu dzīvesveidu vai kurš ir guvis būtiskus panākumus videi draudzīgu iniciatīvu īstenošanā, iesaistot līdzcilvēkus savā pašvaldībā, darbavietā, skolā vai citviet.

Pasaules Dabas Fonda Klimata programmas vadītāja Laura Treimane: "Klimata pārmaiņas un dzīvās dabas izzušana ir mūsdienu realitāte - mūsu oglekļa budžets sarūk un vairāk nekā 1 miljonam sugu tuvākajās desmitgadēs draud izzušana. Ikkatra rīcība ir svarīga, lai apturētu postošās ietekmes un atjaunotu klimata un dabas stāvokli. Tuvojoties Zemes stundai, kad aizdomājamies par saviem līdzšinējiem centieniem, ir iespēja piedalīties konkursā, padalīties ar saviem labajiem darbiem un iedvesmot citus."

Pieteikties klimata vēstnieka konkursam var līdz 2022.gada 6.martam (ieskaitot) vietnē ej.uz/klimatavestnieks2022. Pieteikuma pielikumi, kas nav obligāta prasība, var tikt iesūtīti elektroniski ar norādi "KONKURSAM "Klimata vēstnieks"" uz e-pasta adresi [email protected] tajā pašā dienā, kad tiek aizpildīts elektroniskais pieteikums.

Katras nominācijas uzvarētājs iegūs dāvanu karti 500 eiro vērtībā aktīvās atpūtas inventāra veikalā "Ceļotājs". Konkursa uzvarētāji tiks pasludināti tiešsaistē Zemes stundai veltītā pasākumā 26.martā.

Skolotāja Santa Zgrunda, pagājušā gada konkursa laureāte atzīst: "Ziņa, ka esmu kļuvusi par Klimata vēstnieku 2021, mani patīkami pārsteidza. Augstais novērtējums motivēja neapstāties un turpināt iesākto videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanā. Mēs katrs varam jau šodien ieviest kādu dabai draudzīgu rīcību - vairāk iet kājām, pirkt tik, cik nepieciešams, neņemt plastmasas maisiņus, taupīt enerģiju, nepiesārņot… Tas taču ir tik vienkārši un tik nepieciešami, lai saglabātu mūsu planētu!"

Konkursa "Klimata vēstnieks 2022" nolikums pieejams šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.08.2022 - 23.08.2022 Izstāde "Andreja Upīša memoriālmājai 70" Aizkraukles novada TIC
Šogad Andreja Upīša memoriālmājai aprit 70. muzeja pastāvēšanas gadadiena. Lai svinētu šo notikumu Andreja Upīša memoriālmājā aplūkojama | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.08.2022 - 19.08.2022 TOP 5 velomaršruti Zemgales iepazīšanai Aizkraukles novada TIC
Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām sācis tūrisma informatīvo kampaņu “Zemgale aicina!” | Skatīt vairāk
SONORA VAICE UN ANDRIS LAPIŅŠ | KULDĪGĀ Hotel Virkas Muiža
Virkas muižas pasākumu teltī būs iespēja baudīt muzikālu piedzīvojumu operas primadonnas Sonoras Vaices un tenora Andra Lapiņa koncertā | Skatīt vairāk
45 EUR
3 pārsteidzoši muzeji Latgalē latgale.travel
Trīs muzeji Latgales pusē Ludzā, Preiļu un Augšdaugavas novados, kuri pārsteigs ar savu dažādību! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5148921sec.