VIDEO: «Masjaņa» dodas pie Putina; Krievija nobloķē pat animācijas seriālu [1]

Pēdējā Krievijas animācijas seriāla “Masjaņa” sērijā tā veidotāji ir pieskārušies Krievijas iebrukuma Ukrainā tēmai. Spēcīgi, asprātīgi un sāpīgi. Tādēļ nav brīnums, ka Krievijas federālais sakaru, informācijas tehnoloģiju un masu komunikācijas uzraudzības dienests “Roskomnadzor” ir nobloķējis vietni “mult.ru”, kur skatāms šis seriāls.

Šī sērija noteikti bija uzdrīkstēšanās, un par to varat pārliecināties paši, noskatoties pēdējo sēriju. Šis animācijas seriāls iznāk jau kopš 2001. gada.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Armands 03/28/2022 19:22 Tā vēl diezgan viegla nāve tam fašistam.


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja "Pie torņa" TAKA
Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe. | Skatīt vairāk
Lielbornes muiža un parks TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. Šobrīd apskatāma, iespējams, 18. gs. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.05.2025 - 24.05.2025 GACHO koncerts Liepājā Liepājas reģiona TIB
24. maijā Liepājas koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" uzstāsies GACHO. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.53761506sec.