Krievijas portāls: Tunisija sūtīs savas lidmašīnas pēc Krievijas tūristiem

Ziemeļāfrikas valsts Tunisija ir nobažījusies par Krievijas tūristu iespējamu pazaudēšanu, tādēļ tiekot meklēti risinājumu avioreisu nodrošināšanai – Tunisija uz Krieviju varētu sūtīt savas lidmašīnas, vēsta Tourprom.ru.

Tunisija plānojot, ka valsti šajā sezonā apmeklēs ap 660 tūkstoši Krievijas un Ukrainas tūristi – tikpat, cik 2021. gadā.

Arī Ēģipte esot paziņojusi, ka turpinās uzņemt viesus no Krievijas, bet lidsabiedrība “Emirates”, kas ir viena no retajām, kas turpina lidojumus no Maskavas un Sanktpēterburgas, esot apsolījusi, ka turpinās to darīt līdz pat brīdim, kamēr to neaizliegs. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.07.2025 - 09.07.2025 Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Nikos Travel
Dzimšanas diena mums - Dāvanas Jums! Rezervē ceļojumu un saņem garantētu dāvanu! Vislabākās dāvanas- ierobežotā daudzumā | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 08.07.2025 Aicinām Tevi doties jūras ceļojumā! Latvia Tours
COSTA CRUISES nav tikai kruīza kompānija – tā ir leģenda ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi, kas savieno klasisku itāļu stilu ar mūsdienu komfortu | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Novatours
,


WOOPS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.91188598sec.