Valsts policija aicina atsaukties SIA «Ceļojumzinis» klientus, kuri cietuši no tūrisma aģentūras prettiesiskām darbībām

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja 3.nodaļā atrodas kriminālprocess par SIA “Ceļojumzinis” veiktām, iespējams, prettiesiskām darbībām. Proti, uzņēmumā tika noslēgti līgumi par tūrisma pakalpojumu sniegšanu un saņemti avansa maksājumi, bet vēlāk iedzīvotājiem netika atmaksāta iemaksātā nauda par atceltajiem ceļojumiem saistībā ar COVID-19 izplatību. Saskaņā ar izmeklēšanā iegūtajām ziņām no minētajām SIA “Ceļojumzinis” darbībām ir cietis ievērojams skaits personu, tādēļ Valsts policija aicina atsaukties ikvienu cietušo!

Valsts policija aicina atsaukties ikvienu personu, kura no SIA “Ceļojumzinis” puses nav saņēmusi solīto un apmaksāto pakalpojumu, iesniegumu adresējot Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes 3.biroja 3.nodaļai (kontakttālrunis jautājumiem 67208656):

1.    uz pasta adresi: Gaujas iela 15, Rīga, LV-1026;

2.    ar e-parakstu parakstītos iesniegumus – uz e-pasta adresi [email protected];

3.    elektroniski portālā www.latvija.lv, izmantojot e-adresi: https://latvija.lv/lv/Eaddress/write?address=_default@90000099040

Lai nodrošinātu efektīvāku pirmstiesas kriminālprocesu, Valsts policija aicina iesniegumā detalizēti aprakstīt apstākļus, kādos tika slēgta vienošanās ar tūrisma aģenta pārstāvjiem (tostarp, tieši ar kuru personu tika slēgta vienošanās un kādā veidā ar šo personu tika komunicēts), kad, kā un kādā apmērā tika veikta samaksa, kad bija paredzēts plānotais tūrisma brauciens, kad un kādu iemeslu dēļ tika paziņots vai iegūta informācija par tūrisma brauciena atcelšanu, vai samaksātie finanšu līdzekļi ir tikuši atgriezti, kā arī jebkādu citu informāciju, kas varētu būt nozīmīga pirmstiesas kriminālprocesā. Iesniegumam aicinām pievienot apliecinātas kopijas dokumentiem, kas ir saistīti ar noslēgto vienošanos par tūrisma pakalpojumu sniegšanu, apmaksas veikšanu un notikušo saraksti starp personām.

Vienlaicīgi vēršam uzmanību, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) jau bija izplatījis paziņojumu par tūrisma aģenta licences apturēšanu SIA “Ceļojumzinis” un aicinājis patērētājus būt uzmanīgiem, veicot komplekso tūrisma ceļojumu rezervācijas, pārliecināties PTAC tūrisma operatoru un aģentu datu bāzē, vai attiecīgais tūrisma aģents ir pilnvarots pārstāvēt tūrisma operatoru, kura vārdā ir noslēgts līgums, un lūgt tūrisma operatora apliecinājumu par rezervācijas spēkā esamību un naudas saņemšanas apliecinājumu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 28.06.2025 Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 28.06.2025 "Peoniju ziedu parāde 2025" Kalsnavā Madonas TIC
Šogad “Peoniju ziedu parāde” būs īsti svētki!Atzīmējot 50 gadu jubileju, arborētums katru JŪNIJA sestdienu un svētdienu viesus iepriecinās ar | Skatīt vairāk
Mūziķes Atvara koncerts Tukuma TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”. | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.03650618sec.