«British Airways» aptur biļešu tirdzniecību lidojumiem no Hītrovas

Apvienotās Karalistes lidsabiedrība “British Airways” apturējuši biļešu tirdzniecību lidojumiem no Hītrovas lidostas Londonā uz tuvajiem lidojumiem, bet, visdrīzāk, tiks apturēta arī transatlantisko lidojumu biļešu pārdošana, vai vismaz krietni ieetekmēta.

Biļešu tirdzniecība apturēta lidojumiem augustā, jo Hītrovas lidosta ieviesusi stingru pasažieru plūsmas ierobežošanas politiku – proti, līdz 11. septembrim dienā drīkst lidot ne vairāk kā 100 000 pasažieru.

“British Airways” biļešu tirdzniecības apturēšana īsajiem lidojumiem ir bezprecedenta gadījums, kas lidsabiedrībai var izmaksāt miljonus.

Par šādu pavērsienu var priecāties zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair”, kas šādā veidā cer iegūt labākas tirgus pozīcijas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Agrās rezervācijas uz saulaino Ēģipti! Coral Travel Latvia
Atgādinām, ka turpinās agrās rezervācijas uz saulaino Ēģipti 🌴 Piedāvājam Jums Hurgadas kūrortu - vietu, kur tirkīzzilie ūdeņi satiekas ar | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Koncertprogramma “Cauri laikiem” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
15. jūnijā plkst.15.00 parkā pie Plāņu Tautas nama Līgo ieskaņu koncertprogramma “Cauri laikiem” kopā ar Rīgas Doma kora skolas un JVLMA | Skatīt vairāk
3 EUR
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.82757211sec.