VIDEO: Krētas salu posta plūdi

Grieķijai piederošajā salā Krētā, kas ir populārs tūrisma galamērķis, lietusgāzes izraisījušas plūdus. Kā raksta vietējie – ielas pārvērtušās par upēm, kas nes sev līdzi visu.

15. oktobrī tiek ziņots, ka plūdu dēļ gājis bojā viens vīrietis, bet divi cilvēki pazuduši bez vēsts. Tikai 15. oktobrī glābšanas dienesti saņēmuši 450 izsaukumus. Astoņi tūristi un apsargs bija iesprostoti arheoloģijas muzejā Sitijā. Tūristu iecienītās pārgājienu vietas un salas aizas ir slēgtas.

Civilās aizsardzības departaments lūdz visus salas iedzīvotājus un tūristus būt modriem, un brīdināti ir arī Rodas un citu salu iedzīvotāji.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
MESA akustiskais koncerts “Atbalss” Tukuma TIC
Vienīgais MESA vasaras koncerts brīvdabā notiks Tukumā, Rožu svētku laikā! Koncertprogrammas “Atbalss” akustiskajā versija. | Skatīt vairāk
Atpūtas komplekss “Beļmonti” TAKA
Atpūtas komplekss “Beļmonti” piedāvā naktsmītnes 3 viesu mājās (kopā 20 guļvietas), pirti, ugunskura vietas, labiekārtotas peldēšanas vietas. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.01023388sec.