Liepājas tūrisma jaunumi 2022. gadā

Liepāja 2022. gadā viesus ir priecējusi ar daudziem jaunumiem, kļūstot par interesantu tūrisma galamērķi. Jauni muzeji un kultūrvietas, naktsmītnes un restorāni. Lūk, jauno tūrisma objektu apkopojums.

17.–19. gadsimta interjera muzejs "Hoijeres kundzes viesu nams"

Autentiskās laikmeta ēdienkartes Hoijeres krogā un Stenderu konditorejā Gaļas brāķera Dāvida Hoijera atraitnes Margarētas Ģertrūdes Hoijeres viesu nams jeb 17.gs – 19.gs. interjera muzejs ir veiksmes stāsts tam, kā nozīmīgs Liepājas kultūrvēsturiskā mantojuma objekts, valsts nozīmēs arhitektūras piemineklis piedzīvo savu atjaunotni jeb renesansi un šobrīd atvērtas muzeja ekspozīcijas veidā pieejams arī ikvienam interesentam. Savukārt Hoijeres krogā ir iespēja baudīt unikālus autentiskus 17-19.gs ēdienus un dzērienus.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/17-19-gadsimta-interjera-muzejs-hoijeres-kundzes-viesu-nams/

Koncertdārzs "Pūt, vējiņi!"

Vieta, kurā Liepāja ir uzdrošinājusies. Šeit 1964. gadā notika pirmais Padomju Savienības rokmūzikas festivāls “Liepājas dzintars” – spilgts protests pret iesūnojušo varu. Festivāla tradīcija ilga 30 gadus. Koncertdārzs šogad ir atvērts pēc nopietnas rekonstrukcijas.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/koncertdarzs-put-vejini-2/

Kultūrvieta "Atmodas Dārzs"

Kultūrvieta “Atmodas Dārzs” veidota ar nolūku Karostā radīt patīkamu satikšanās vietu dažādiem cilvēkiem un dažādām kultūras formām, veicinot radošās pašizpausmes un kopā būšanas prieku. Tāpat netiek aizmirsts par gastronomisko baudījumu, tāpēc visu vasaru no trešdienas līdz svētdienai kultūrvietā “Atmodas Dārzs” darbosies brīvdabas kafejnīca “Kūp BBQ”.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/kulturvieta-atmodas-darzs/

Karostas un Neatkarības kara muzejs

Muzejā ir apskatāmas vairākas ekspozīcijas. Viena no tām stāsta par Karostas rašanos, būvniecību un vēsturi. Ekspozīcijas pamatā ir laika līnija, kurā atzīmēti galvenie notikumi Karostas vēsturē no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām. Otra jaunā muzeja tēma ir Neatkarības karš 1919. gadā un brīvības cīņas, kas notika Liepājā. Kā zināms, viena no izšķirošajām cīņām notika tieši Redanā 1919. gada 14. novembrī, kam par godu nosaukta iela – 14.novembra bulvāris, uz kura atrodas Redans.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/karostas-un-neatkaribas-kara-muzejs/

Latvijas Kara muzeja vēstures ekspozīcija Liepājā

Karostas objektu vidū Liepājas krasta artilērijas baterija Nr.2 ir joprojām noslēpumainākā vieta Liepājā, kas ir bijusi slēgta 130 gadus. Ekspozīcijā izvietotas Latvijas Kara muzeja vēsturisko fotogrāfiju reprodukcijas par 1. Liepājas kājnieku pulku, 2. Ventspils kājnieku pulku un Kurzemes artilērijas pulku.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/latvijas-kara-muzeja-vestures-ekspozicija-liepajas-krasta-artilerijas-baterija-nr-2/

Kvartāls 53 Liepāja Old Port

Pasākumi, radoša atmosfēra, ēdieni un dzērieni, neaizmirstamas emocijas un labākās vasaras atmiņas! Te blakus viens otram atrodas uz kuģa klāja ierīkots bārs “Red Monkey Liepāja”, zivju restorāns”Spīķeris 53”, vietējā alus darītava “Putabrewery”, interaktīvā ekskursija “Siļķu brāķis”, dusmu izlādes telpa “Smash Room Liepāja”, fitnesa centrs “Royal Fitness” un konferenču telpas. Vecā ostmala 53, Liepāja

Vairāk informācija: https://www.facebook.com/53liepajaoldport

Kuģis - zivju grilbārs

Vēsturisks zvejas kuģis ar komandu un Cook (kuģa pavāru) aicina ciemos uz kuģa klāja un izbraucienos jūrā. Liepājā jauna iespēja grupām līdz 30 viesiem rezervēt vēsturisku zvejas kuģi, gan ģimenes svinībām, gan draugu ballītēm un korporatīviem pasākumiem. Vasaras piedāvājumā darbosies zivju grilbārs ar īstu kuģa pavāru – Cook, gatavosim Liepājas Zivju zupu, baudīsim svaigas piekrastes zivis. Piedāvājumā arī īpašie sajūtu rīti un notikumu vakari uz kuģa klāja gan izbraucienos jūrā, gan piekrastē. Jahtu ostas 85.piestātne, Liepāja. Vairāk informācija: www.jatravel.lv/piedavajumi/item/zivju-kugis/

Kuģis – katamarāns "Water Sledge"

Ūdens ekskursijas pa ostas akvatoriju un Liepājas ezeru ar komfortablām ūdens ragavām. Pieturvieta Liepājas Jahtu ostā Liepaja Marina pie viesnīcas “Promenade Hotel”.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/udens-ragavas/

Kartingu trase "KM kartingi"

Adrenalīna piepildīts brauciens ar kartingiem aizrauj kā lielus, tā mazus! Ja dzīvo vai viesojies vēju pilsētā Liepājā, uzdāvini sev un savai ģimenei vai draugiem trakulīgu braucienu ar kartingu īpaši veidotā un ļoti interesantā trasē – varēsi ļauties ātrumam un straujiem pagriezieniem, vienlaikus jūtoties stabili un droši.

https://liepaja.travel/darit-un-redzet/kartingu-trase-km-kartingi/

Tīklu tornis

Brīvdabas atrakcija bērniem Liepājas Jūrmalas parkā. No citiem tīklu parkiem Latvijā, Liepājas tīklu tornis atšķiras ar to, ka tā konstrukcija ir veidota kā tornis trīs līmeņos. https://www.facebook.com/liepajastarzans

Kafejnīca "Papus"

Kafejnīca “Papus” atrodas Liepājas Jūrmalas parka skaistākajā vietā – vēsturiskajā parkā, kuram blakus atrodas pilsētas lielākais bērnu rotaļu laukums. Kafejnīca ir ģimenes uzņēmums, kura darbojas visu gadu.

https://liepaja.travel/edinasana/kafejnica-papus/

Viesnīca "More Hotel" un restorāns "OXO Brasserie"

“More Hotel” sākotnēji atpazīstams, kā viesu nams Poriņš. Nams ir ticis celts tālajā 1899. gadā un tolaik tika nosaukts par godu ēkas īpašniekam K. Poriņa kungam.

“More Hotel” ir ģimenes uzņēmums, kura interjers un vide tiek veidoti tā, lai ikviens no mūsu viesiem justos īpašs un gaidīts.

https://liepaja.travel/naktsmitnes/porins/

https://liepaja.travel/edinasana/restorans-oxo-brasserie/

Viesnīca "Roze Peldu Residence"

Pārbūvētā viesnīcas ēka ar 12 izsmalcinātiem apartamentiem turpmāk papildinās Liepājas naktsmītņu klāstu. 1870. gadā uzcelto koka namu, kas agrāk saukts par Lazāra Rostovska villu, projektējis arhitekts Pauls Makss Berči. 1919. gada Aprīļa puča laikā tajā patvērās Latvijas Pagaidu valdība. Bet pirms ēka nonāca jaunā īpašnieka – Oļega Hramova rokās, laika zobs un saimnieka neesamība to nebija saudzējusi.

Pārbūves projektu izstrādājis arhitekts Agris Padēlis-Līns. Projekta gaitā pārplānots esošo dzīvojamo ēku 1. un 2. stāvs, kā arī pagraba un koka ēkas bēniņu telpas. Izstrādāts pārbūvējamo ēku fasāžu apdares risinājums un teritorijas labiekārtojums. Logi, durvis, balkona detaļas, ēkas interjera daļas fiksētas, lai projekta gaitā tās saglabātu, atjaunotu vai izgatavotu no jauna. Divās telpās saglabāti arī vēsturiskie griestu gleznojumi.

Ieplāno Liepāju!

www.liepaja.travel

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Skriešanas seriāls "Tepera takas" Smiltenes TIC
Skriešanas seriālā “Tepera takas” aicināts piedalīties ikviens. Aicinām aktīvus būt skolas jauniešus, ģimenes ar bērniem, vecāka gada gājuma | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2023 - 09.06.2023 Aizkrauklē svinēs svētkus Aizkraukles novada TIC
Šajā nedēļas nogalē novada svētkus svinēsim Aizkrauklē. Paredzēti koncerti, aizraujošas nodarbes bērniem, tirgus, suņu izstāde, ūdensmotociklu | Skatīt vairāk
Iepazīsti Madonas novada skaņas Madonas TIC
Šovasar ceļotājus aicinām iepazīt Madonas novadu skanoši un muzikāli. Tūrisma piedāvājumā “Iepazīsti Madonas novada SKAŅAS”, esam apkopojuši | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.05.2023 - 10.06.2023 Bišu SPA Bauskas novadā Bauskas TIC
Baudi bišu klātbūtni kādā no Bišu mājām Bauskas novadā! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.38360596sec.