Latvijas čarteru lidsabiedrība «SmartLynx Airlines» komentē situāciju ar aviokompāniju «Condor»

Travelnews.lv jau rakstīja, atsaucoties uz Vācijas portālu Fvw.de, ka «Condor» pārtrauc sadarbību ar «SmartLynx», jo pasažieriem bijušas sūdzības par pakalpojumu kvalitāti. Latvijas čarteru lidsaniedrības «SmartLynx Airlines» pārstāve Arnita Beinaroviča sniedz komentāru par radušos situāciju.

Vēlamies precizēt, ka mūsu A330 lidmašīnas tiek nodrošinātas kā īstermiņa kapacitātes risinājums aviosabiedrībai «Condor» kopš 2022. gada vasaras un «SmartLynx Airlines» joprojām turpina veikt «Condor» lidojumus līdz šī gada 20. janvārim, saskaņā ar savstarpēji noslēgto līgumu starp «SmartLynx Airlines» un «Condor».

Attiecībā par izskanējušo kritiku par pakalpojumu kvalitāti «SmartLynx Airlines» izpildītajos reisos, mēs varam apstiprināt, ka attiecīgā lidmašīna, par kuru tika saņemtas sūdzības, atšķīrās no «Condor» standarta salona iekārtojuma. Šāda situācija radās lielā čarterlidojuma pieprasījuma dēļ, kā rezultātā divas A330 vienības tika papildinātas ar rezerves lidmašīnu, kas kalpo kā alternatīva vienība, ja ir nepieciešams veikt vairāk reisu kā sākotnēji plānots.

Lidojuma maršrutus priekš «Condor» apkalpo gan «SmartLynx», gan «Condor» gaisa salona apkalpes locekļi, lai optimizētu procedūras un piedāvātu iespējami labāko servisu. Visi gaisa kuģa salona apkalpes locekļi ir apmācīti, atbilstoši Eiropas aviācijas drošības standartiem.

Mēs turpinām atjaunot «SmartLynx» gaisa kuģu floti ar jaunākās paaudzes lidmašīnām. Tāpat nepārtraukti strādājam pie mūsu gaisa salona apkalpes locekļu apmācībām, lai nodrošinātu izcilu un drošu servisu, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām.

Mēs saprotam, ka šī situācija ir radījusi pasažieru neizpratni, un esam atvainojušies visiem iesaistītajiem pasažieriem.”

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Visbija, Gotlandes sala - īpašie kruīzi Estravel Latvia
Tallina - Visbija - Tallina // 2 naktis, izklaides programma uz prāmja // vietu skaits ierobežots | Skatīt vairāk
no 125 EUR
Kruīzu akcija Estravel Latvia
Celestyal Cruises aicina tevi kopā ar ģimeni! Vidusjūras un Persijas līča kruīzi no 3 - 7 naktīm, sākot no 717 € / 3 personām | Skatīt vairāk
no 239 EUR
Muzikālais Bingo ar vērtīgām balvām! Baltic Beach Hotel & SPA
Aicinām 02.05. un 23.05. jau par tradīciju kļuvušo muzikālo bingo Jūrmalā! Aktivitāte ir piemērota visām vecuma grupām un kompānijām! Sauc BINGO | Skatīt vairāk
no 20 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55602694sec.