Divi tūristi gājuši bojā viesnīcas ugunsgrēkā Antālijā

Turcijā, Antālijas pilsētas daļā Kaleiči 2023. gada 22. jūlijā izcēlies ugunsgrēks – nodegusi neliela viesnīca “Alp Pasa”. Šīs ugunsnelaimes rezultātā gājuši bojā divi tūristi, bet vairāki guvuši ievainojumus un tika hospitalizēti.

Informācija liecina, ka bojāgājušie ir tūristi no Libānas. Kā viena no versijām izskan, ka viesnīcā aizdedzies gaisa kondicionieris, un uguns ātri izplatījusies pa visu naktsmītni. Dažiem tūristiem izdevies izbēgt no degošās ēkas, bet daži iekļuva uguns lamatās.

Jāpiebilst, ka Turcijā šobrīd ir pamatīgs karstums.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Horvātija!Cena no 409 eur! Itaka Latvia
Horvātija - tūkstoš salu zeme! | Skatīt vairāk
no 409 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.04.2025 - 13.04.2025 Lido grezni ar airBaltic Business Latvia Tours
Biļetes ar 33% atlaidi – no 159 €, un baudi greznu ceļojumu ar ātro drošības kontroli, biznesa zāli, ērtām sēdvietām, izsmalcinātu maltīti un | Skatīt vairāk
no 159.00 EUR
Pasaules čempionāts hokejā ir klāt! voco Stockholm Kista
voco Stockholm Kista piedāvā īpašu Hokeja čempionāta piedāvājumu, lai jūsu brauciens būtu pēc iespējas patīkamāks un bez liekām raizēm. | Skatīt vairāk
Boutique viesnīca "Lielbornes muiža" TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.05765319sec.