Tūroperatora «Novatours» pārdošanas vadītāja: Esam sarūgtināti par situāciju Rodas salā [1]

Rodas salu ir pārņēmuši savvaļas ugunsgrēki, it īpaši cietuši ir salas dienvidi. Turpinās cilvēku evakuācija – kopumā evakuēti no bīstamajiem apgabaliem jau vairāk nekā 20 tūkstoši. Daļa tūristu jau aizlidojusi mājās 24. jūlijā, daļa 25. jūlijā.

Liesmu pārņemtajā Rodas salā atrodas arī tūroperatora “Novatours” ceļotāji, tādēļ situāciju ar notikumiem komentē “Novatours’ pārdošanas vadītāja Liāna Pudule Indāne.

“Roda izsenis ir bijis iecienīts mūsu klientu atpūtas galamērķis, tāpēc esam patiesi sarūgtināti par esošo situāciju. Taču mūsu klientu drošība ir mūsu prioritāte. Mēs uzturam pastāvīgus kontaktus ar partneriem un pārstāvjiem Rodā, nemitīgi sekojam varas iestāžu informācijai un ieteikumiem.

Sākoties uzgunsgrēku izplatībai, kopš sestdienas, salas dienvidu daļā esošie klienti ir pārvietoti vai evakuēti no Kiotari, Lardos, Pefkos reģioniem uz drošību salas ziemeļos. Viņiem ir piešķirtas jaunas naktsmītnes un ar viņiem tiek pastāvīgi uzturēts kontakts.

Mēs arī maksimāli cenšamies nodrošināt, lai tie mūsu klienti, kuri plāno šobrīd savus ceļojumus uz Rodu, saņemtu visu nepieciešamo informāciju pēc iespējas ātrāk. Izvērtējot visus apstākļus, piedāvājam dažādus iespējamos variantus un ļaujam izvēlēties individuāli atbilstošāko. Svarīgi izvērtēt, kad (pirms vai pēc 30. jūlija) un kurā salas daļā ir plānota atpūta, un izvēlēties atbilstoši.

Šobrīd salas ziemeļu daļa ir droša un uzņem tūristus. Naktsmītnes tur darbojas, lidostas darbība nav traucēta un lidojumi notiek, un arī kopējā situācija salā kļūst stabilāka.

Savukārt, tiem klientiem, kuru ceļojumi ir plānoti uz salas dienvidu daļu un ir ar izlidošanu līdz 30. jūlijam, mēs proaktīvi iesakām izvēlēties kādu alternatīvu no mūsu ceļojumu piedāvājuma. Ceļotāji var mainīt ceļojuma galamērķi un datumu bez papildu maksas, maksājot tikai ceļojuma izmaksu starpību, ja tāda ir. Mēs piedāvājam arī iespēju atcelt ceļojumu bez papildu atcelšanas maksas.

Klienti, kuru braucieni uz dienvidu rajonu ieplānoti vēlāk (pēc 30. jūlija), var mainīt savu braucienu uz alternatīvu. Ja nepieciešams, ir iespēja atcelt savus ceļojuma plānus. Šādā gadījumā klienti tiks lūgti lēmumu pieņemt līdz 30. jūlijam. Lai mainītu ceļojuma plānus vēlāk, to būs iespējams izdarīt saskaņā ar līgumā paredzētajiem nosacījumiem.

Tie klienti, kuru braucieni līdz 30. jūlijam ieplānoti uz salas drošo (ziemeļu) daļu, var neraizēties par saviem ceļojuma plāniem, jo tie, ņemot vērā šī brīža apstākļus, netiek atcelti vai mainīti. Tomēr, ja nepieciešams, mēs šiem klientiem sniedzam iespēju mainīt savu atvaļinājuma galamērķi uz citu. Ir arī iespēja atcelt savus ceļojuma plānus. Klientiem, kuru braucieni uz ziemeļu rajonu plānoti vēlāk (pēc 30. jūlija), var neraizēties par saviem ceļojuma plāniem, taču, ja pastāv vēlme tos koriģēt, to var veikt saskaņā ar līgumā paredzētajiem nosacījumiem.

Lai nodrošinātu maksimālu drošību, uz dažām nedēļām esam pārtraukuši jaunu ceļojumu pārdošanu uz salas dienvidu pusi un turpināsim izvērtēt situāciju. Piedāvājam alternatīvas ceļotājiem, kuri jau ir iegādājušies ceļojumu uz Rodu.

Priecājamies par ceļotāju sapratni, apdomību un atvērtību. Galvenokārt, mūsu klientu savus plānotos ceļojumus maina uz atpūtu citā galamērķī – Grieķijas salās Korfu vai Krētā, vai Turcijā.

Līdz šim ir tikai viena anulēta rezervācija, pārējie klienti ir izvēlējušies citu galamērķi.”

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 Jānis 07/26/2023 09:05 Kādi savvaļas ugunsgrēki. Rodas centrālajā daļā, kur tagad deg ilgu laiku mēģināja saņemt atļauju koku izciršanai un vēja ģeneratoru parka ierīkošanai, bet nedabūja. Tagad nodedzinās uz varēs savus propellerus likt uz nebēdu. Un pasakiet vēl, ka arī Korfu sala deg tieši tagad sagadīšanās dēl?


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pastaiga "Izgaismotā Liepāja" Liepājas reģiona TIB
Liepājas 399. dzimšanas dienas ietvaros organizētā pastaiga “Izgaismotā Liepāja” šogad norisināsies četrus vakarus – 15., 16., 17. un 18. martā. | Skatīt vairāk
Atslodzei un enerģijai Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Uzlādējiet ziemas iztukšotās enerģijas baterijas! Veselības veicināšanas programma spēkā no 1.marta līdz 15.maijam. Procedūras, nodarbības | Skatīt vairāk
no 250 EUR
Sieviešu dienas brančs Jurmala Golf Club & Hotel
Gada sievišķīgākie svētki jau ir pavisam tuvu! Aicinām atzīmēt šos svētkus īpašā atmosfērā un ar gardiem ēdieniem– Sieviešu dienas brancā. | Skatīt vairāk
29 EUR
Pavasarīga ballīte dāmām un ne tikai... Baltic Beach Hotel & SPA
8. martā Baltic Beach Hotel & SPA pārtaps Bārbijlendā, kur gaidāma pavasara sezonas karstākā ballīte ar svētku gardumiem, izklaides programmu mūziku | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50540781sec.