Bauskas novads: Tūrisma apritē iesaistījušies jauni objekti

2023. gada vasara ir bijusi gana ražīga jaunu objektu iekļaušanai tūrisma apritē. Pēc remonta darbiem un dažādu projektu realizēšanas durvis apmeklētājiem vērusi Svitenes muiža. Iepriekš piesakot, gida pavadībā ir iespējams iepazīties ar pils vēsturi, noskatīties 3D video filmu, nofotografēties īpaši iekārtotā foto stūrī.   

Netālu no pils, Svitenes pagasta pārvaldes telpās,  iesakām apmeklēt arī Svitenes gleznu galeriju. Te iespējams apskatīt gleznas, kuras  radītas dažādos mākslinieku simpozijos un plenēros, kas vairāku gadu garumā norisinājušies Svitenes muižā.

Rundāles pagasta pārvalde sadarbībā ar Tūrisma informācijas centru uz vienas no Bērsteles muižas parka ēkas logu ailēm, izvietojusi informatīvas planšetes par muižas vēsturi, tādejādi iekļaujot šo objektu tūrisma apritē.  

Augusta sākumā Skaistkalnes magazīnas klētī izvietota interaktīva un izglītojoša ekspozīcija, kura izceļ Skaistkalnes unikalitāti un izglīto par te notiekošajiem ģeoloģiskiem un ģeomorfoloģiskiem procesiem.

Nelielas pārvērtības veiktas arī Bauskas rātsnama ekspozīcijā “Sver un mēri Bauskā” , kuras īpaši patiks ģimenēm ar bērniem un skolēniem, piedāvājot interaktīvu darbošanos ar svariem un izrādot 17.gs. pilsētnieces tērpu.

Bauskas novads ir ražotājiem bagāts, tāpēc tūrisma apritē iesaistījušies arī  vairāki šīs nozares pārstāvji. Bioloģiskajā saimniecībā “Lonnija”, kura audzē un pārstrādē upenes, (vasaras sezonā) iespējams uzzināt stāstu par saimniecību, upeņu vērtīgajām īpašībām,  nodegustēt un iegādāties produkciju.  

Arī vīna darītava “Kaucis Creek Winery” piedāvā interesentiem iepazīties ar vīnogu audzēšanas un vīna ražošanas niansēm, vīna degustāciju un produktu iegādi.

Ar īpašu pasākumu,  Likvertenos, atklāta Sviesta Karameles Māja, kura piedāvā piedalīties sviesta karameles meistarklasē un uzzināt par cukura ietekmi uz organismu.

Attīstās arī ēdināšanas pakalpojumu piedāvājums, tā vasaras vidū Bauskā, durvis vēra “Sofi Cafe Bauska”, kur iespējams ieturēt maltīti ne tikai mājīgi iekārtotās iekštelpās, bet arī plašā āra terasē  

Bauskas novada Tūrisma informācijas centrs aicina novada iedzīvotājus, kuri plāno uzsākt tūrisma uzņēmējdarbību, vai jau piedāvā nakšņošanas vai citus tūrisma pakalpojumus un vēl nav tūrisma datubāzē,  uz individuālajām konsultācijām (Tūrisma informācijas centrā Bauskā vai Vecumniekos) par nosacījumiem, kuri jāaizpilda, lai objekts tiktu iekļauts tūrisma apritē, tīmekļvietnē www.visit.bauska.lv un tūrisma brošūrās.

Ar objekta iekļaušanu novada tūrisma datubāzē var iepazīties arī šajā saitē: https://www.visit.bauska.lv/lv/profesionala-informacija/pieteikties-visitbauska-datubazei-/

Sīkāka informācija par jaunajiem objektiem atrodama šajā saitē: https://www.visit.bauska.lv/lv/aktualitates/jaunumi/turisma-aprite-iesaistijusies-jauni-objekti/

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.02.2024 - 25.02.2024 Leģendām pa pēdām Āraišos! Cēsu TIC
Dodies interaktīvā pārgājienā, kur uzklausīsi Āraišu leģendas un izzināsi tās, atbildot uz dažādiem aizraujošiem jautājumiem! Dalība bez maksas! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.02.2024 - 27.02.2024 Izvēlies naktsmītni Bauskas novadā! Bauskas TIC
Nakšņo kādā no Bauskas novada naktsmītnēm: netraucētai atpūtai - brīvdienu un lauku mājās un omulīgos apartamentos! | Skatīt vairāk
Iepazīsti Bausku vēstures lasījumos Bauskas TIC
Bauskas pilsētas bagātās vēstures aktualizēšana | Skatīt vairāk
Pavasara ekskursiju ceļvedis skolēniem! Cēsu TIC
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju ceļvedi Cēsu novadā! Skolēnus gaida aizraujošas ekskursijas, interesanti atklājumi un vērtīgas zināšanas! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.5484941sec.