«Ryanair» biļetes varētu kļūt lētākas

Zemo cenu lidsabiedrības “Ryanair” biļetes vairs nav pieejamas vairākās populārās tiešsaistes ceļojumu aģentūru vietnēs. "Ryanair” jau iepriekš šādas aģentūras nosaukusi par pirātiem, vēsta “Mirror”.

“Ryanair” biļetes vairs nav pieejamas tādās vietnēs kā Booking.com, Kiwi un Kayak. Turklāt lidsabiedrības politika paredz pazemināt biļešu cenas tiem pasažieriem, kas rezervē lidojumus tieši “Ryanair” vietnē.

2023. gada decembrī “Ryanair” pasažieru skaits pieauga par 9% - lidsabiedrības pakalpojumus izmantoja 12,5 miljoni pasažieru.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ekskursijas visā pasaulē Estravel Latvia
Idejas saturīgai laika pavadīšanai! Iegāde jebkurā brīdī! Ceļojuma anulācijas iespējas līdz 24 h pirms aktivitātes! Garantija! | Skatīt vairāk
no 9 EUR
Dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgā Buržujs
Rīgas restorāns «Buržujs» ir neliels, mūsdienīgs restorāns-austeru bārs, kurš orientējas uz sezonālu Eiropas virtuvi. Nāciet mūs novērtēt un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 08.07.2025 Aicinām Tevi doties jūras ceļojumā! Latvia Tours
COSTA CRUISES nav tikai kruīza kompānija – tā ir leģenda ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi, kas savieno klasisku itāļu stilu ar mūsdienu komfortu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.22788095sec.