Izlasi, ja posies uz Vāciju

2024. gada 1. februāris Vācijā iezīmējas ar kārtējiem streikiem, kas pamatīgi draud sagādāt nepatikšanas tiem, kas pošas lidojumos.

Plānots, ka lidostu drošības kontroles darbinieku streiku dēļ 1. februārī 11 Vācijas lidostās tiks atcelti vairāk nekā 1100 reisi, kas ietekmēs apmēram 200 tūkstošus pasažieru.

Streikā piedalīsies Frankfurtes, Hamburgas, Brēmenes, Berlīnes, Leipcigas, Diseldorfas, Ķelnes, Hannoveres, Štutgartes, Erfurtes un Drēzdenes lidostas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 18.05.2025 Gaujas plostnieku svētki Strenčos Valmieras novada Tūrisma pārvalde
16. un 17. maijā aicinām uz 28. Gaujas plostnieku svētkiem Strenčos “Kad Gaujas atvari mostas…”. | Skatīt vairāk
Brīvdienu māja “Forest Lake” TAKA
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi. | Skatīt vairāk
Gaidāms laikmetīgās dejas festivāls Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
6. un 7. jūnijā Aizpute kļūs par laikmetīgās dejas festivāla HOROS norises vietu, piedāvājot iepazīties ar rezidējošajiem māksliniekiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.19957399sec.