Svingeri izvēlas par orģiju vietu prāmi Baltijas jūrā

2024. gada februāra pirmajā nedēļas nogalē prāmis “Silja Symphony” iekļuva teju vai visās Skandināvijas ziņu lentēs – šādu rezonansi izraisīja uz “Tallink Grupp” piederošā prāmja notiekošā svingeru pulcēšanās, vēsta izdevums iltalehti.fi.

Kuģis devās kruīzā no Helsinkiem uz Stokholmu, un uz tā atradās prāva svingeru grupa. Viņu izklaides šķita nepiemērotas citiem pasažieriem, piemēram, ģimenēm ar bērniem. 

“Tallink Silja” pārstāvji skaidroja, ka rēderejai nebija iepriekšējas informācijas par lielu grupu – rezervācijas bija veiktas individuāli. Kompānija apliecināja, ka kruīza laikā durvis kajīšu gaiteņus tika turētas vaļā, un salonā tika redzēti kaili vai nepiedienīgi ģērbti cilvēki.

Kruīza pasažieri stāsta, ka grupas dalībniekus varēja atpazīt pēc sarkanajām aprocēm, kā arī viņus nodeva visnotaļ pieticīgais apģērbs un seksa rotaļlietas. Kuģa personāls gan licis pārtijotājiem aizvērt atvērtās kajīšu durvis un uzvesties piedienīgi.

Kompānija norāda, ka pareizāk būtu, ja lielā svingeru grupu par savu klātbūtni būtu informējusi iepriekš, lai varētu informēt arī citus pasažierus, vai arī saviem mērķiem nofraktētu visu kuģi.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūta un ūdens prieki Druskininkos  Estravel Latvia
Nakšņošana 2 personām izvēlētajā numurā vai apartamentos // brokastis // ūdens parka un saunu centra apmeklējums | Skatīt vairāk
no 103 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.05.2025 - 08.06.2025 Koncertuzvedums “Gauja. Ūdens. Kustība.” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
7. jūnijā plkst. 22.00 Daliņu pludmales teritorijā, Valmierā, Tautas deju ansamblis “Gauja” ielūdz uz kolektīva 80 gadu jubilejas koncertuzvedumu. | Skatīt vairāk
no 15 EUR
LĪGO FESTIVĀLS pludmalē Jūrmalā!  Baltic Beach Hotel & SPA
Autentiskas latviešu svinības - meistarklases, dejas un īpašas izklaides visas dienas garumā garantētas! Muzicēs folkgrupa Kūzols un Vectēva | Skatīt vairāk
no 65 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.70750213sec.