13. marts vēsturē: Mehiko svin dzimšanas dienu

Tenočtitlana, kas pazīstama arī kā Mehiko-Tenočitlana un atrodas tagadējās Mehiko pilsētas vēsturiskajā centrā, dibināta 1325. gada 13. martā.

Taisnības labad gan jāsaka, ka precīzs datums vienai no lielākajām pilsētām Meksikā dibināšanas datums īsti nav zināms, taču 1925. gadā to izvēlējās kā datumu, lai svinētu pilsētas 600. gadadienu.

15. gadsimtā pilsēta paplašinājās un kļuva par acteku impērijas galvaspilsētu, līdz 1521. gadā to ieņēma tlakskalteki un spāņi.

Plašāka informācija par to, ko apskatīt mūsdienu Mehiko, atrodama šeit.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pavasara garšas baudījums pie mums! Grand Palace Hotel
Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000 | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 14.05.2025 “Lielais plosts 2025” TAKA
2025. gada 24.maijā Daugavas upes posmā starp Nīcgali un Jersiku norisināsies jau tradicionālais Vislatvijas ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.05.2025 - 18.05.2025 Sveiciens Mātes dienā! Nikos Travel
Uzdāviniet savai māmiņai piedzīvojumiem bagātu dienu kādā no mūsu ekskursijām. laiks būt kopā- sapņot, piedzīvot un gaidīt! | Skatīt vairāk
Mahe - Indijas okeāna pērle Estravel Latvia
Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli | Skatīt vairāk
no 1484 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.93979192sec.