«Vanilla Travel» prezentē virtuālo ceļojumu asistentu

Pirmdien, 2024.gada 25.martā, ceļojumu aģentūra Vanilla Travel prezentēja Travelizi – mākslīgā intelekta ceļojumu asistentu, kas ceļotājiem palīdzēs uzlabot ceļojumu plānošanu, padarot to vieglāku, patīkamāku un ātrāku visā pasaulē.

Prezentācijas laikā Rīgas Tehniskās Universitātes piesaistītie izstrādes eksperti mākslīgā intelekta jomā demonstrēja jaunizstrādātā virtuālā asistenta funkcionalitāti, nodrošinot gan aviobiļešu, gan viesnīcu rezervāciju un dažādu ceļošanas uzziņu veikšanu reālajā laikā. Demonstrācijas laikā tika veikta pārslēgšanās starp dažādām valodām, dažādu papildus pieprasījumu izpilde, lietotāja profila demonstrācija un reģistrēto lietotāju iespēju demonstrācija, kā arī cita funkcionalitāte.

Kas ir Travelizi projekts?

Travelizi projekta mērķis ir sniegt ceļotājiem jauna līmeņa pozitīvu pieredzi ceļojuma izvēles procesā, padarot to daudz ērtāku, patīkamāku vai pat jautrāku un ātrāku. Asistents ir pilnībā automātisks un neprasa instalēt nevienu jaunu aplikāciju, jo darbojas Telegram, Slack un citās populārajās komunikāciju lietotnēs. No tehniskā viedokļa tā darbību nodrošina vairāku mākslīgā intelekta modeļu salikums, tai skaitā jaunās paaudzes GPT lielo valodu modeļos balstītie ģeneratīvā mākslīgā intelekta risinājumi.

Mākslīgais intelekts attīstās ātrāk nekā varējām iedomāties…

Kopš parādījās Chat GPT un citi lielapjoma neironu tīkli, ir skaidrs, ka mākslīgais intelekts strauji maina mūsu pasauli un ikdienas dzīvi. Tehnoloģiju attīstība ir līdzvērtīga brīdim, kad datori nomainīja rakstāmmašīnas. Arī šis projekts tika uzsākts vēl pirms pasaule uzzināja par Chat GPT, bet Vanilla Travel projekta komanda pielāgojās jaunajiem apstākļiem un izmantoja jaunās iespējas padarot plānoto produktu vēl labāku.

Nākotnes tūrisma virziens – virtuālie ceļojumu asistenti

Mūsdienās ceļotāji bieži pavada daudzas stundas, meklējot aviobiļetes, viesnīcas un transporta risinājumus nākamajam ceļojumam. Turklāt viņi vēlas personalizētu apkalpošanu bez papildus izmaksām. Travelizi tiecas atrisināt šīs problēmas, izmantojot mākslīgo intelektu un piedāvājot virtuālu ceļojumu asistentu, kas atbilst mūsdienu ceļotāju vajadzībām.

Projekts tiek īstenots Norvēģijas finanšu instrumenta neliela apjoma grantu shēmas “Zaļo inovāciju informācijas un komunikācijas tehnoloģiju produktu izstrāde” ietvaros sadarbībā ar UiT The Arctic University of Norway. Atbalsta summa: 95 053,12 EUR. Līguma numurs: NP-2022/9.

“Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Tukuma puses daiļdārzi gaida ciemos  Tukuma TIC
Tukuma puses daiļdārzi aicina ciemos jau tagad! Piedāvājam iepazīties ar skaistākajiem dārziem | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.06.2024 - 20.06.2024 Koncertuzvedums “Likteņzīmes. Māra Zālīte” Aizkraukles novada TIC
5. jūnijā plkst.19.00 Likteņdārzā, neparastā vietā - uz Saieta nama jumta, norisināsies literāri muzikālā cikla “Likteņzīmes” pirmais | Skatīt vairāk
Rundāle aicina iepazīt Tropu tauriņu māju! Bauskas TIC
Blakus Rundāles pils parkam šovasar ir atvērta tropu tauriņu māja! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2024 - 20.06.2024 Apceļo Svitenes pili! Bauskas TIC
Svitenes pils piedalās akcijā "Apceļosim Latvijas pilis un muižas"! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.51136017sec.