Dzīvesziņas un arodu sēta aicina uz meistarklasēm

Dzīvesziņas un arodu sētas saimnieces aprīlī aicina uz trīs tematiskām meistarklasēm – pastalu darināšanas, Zemgales rakstaino brunču aušanas un rudzu maizes cepšanas meistarklasi.

Dzīvesziņas un arodu sētā līdz 30. aprīlim ir skatāma Zemgales pastalu izstāde. Izstādes ietvaros interesenti aicināti pieteikties pastalu darināšanas meistarklasei, kas norisināsies 6. aprīlī pulksten 11. Meistarklases laikā Agrita Krieviņas-Siliņas vadībā dalībnieki varēs uzzināt, kā tika veidotas pastalas senāk, kas raksturīgs Zemgales reģiona pastalām un, kas jāņem vērā, veidojot šos apavus. Agrita Krieviņa-Siliņa ir seno ādas apavu pētniece, Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina un tehnoloģiju centra praktiskā docente, pastalu darināšanas meistarklašu "100 pastalas" izveidotāja un vadītāja. Dalības maksa meistarklasē ir 45 eiro no personas. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti. Interesenti aicināti savlaicīgi pieteikt dalību pa tālruni 26438678.

Pasākuma “Satiec savu meistaru” ietvaros “Austras rakstu” saimnieces piedāvā divas meistarklases.

20.aprīlī no pulksten 12 līdz 15 aicina uz meistarklasi “Zemgales rakstaino brunču aušana stellēs ar velkamo ierīci un dzijas krāsošana”, kuras laikā interesentiem būs iespēja vērot brunču aušanas paraugdemonstrējumus, iepazīt šūšanas tehniku, apskatīt brunču rakstu paraugus un noaustos brunčus, kā arī pašiem krāsot dziju ar augu krāsvielām Dzīvesziņas un arodu sētas atjaunotajā mateļskurstenī. Dalības maksa dzijas krāsošanas meistarklasē – 7 eiro no personas, savukārt brunču aušanas paraugdemonstrējumu vērošana ir bez maksas. Meistarklasei iepriekš jāpiesakās.

Bet 21.aprīlī pulksten 12 interesentiem ar iepriekšēju pieteikšanos ir iespēja piedalīties rudzu maizes cepšanas meistarklasē. Aktivitātes laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt par rudzu maizes cepšanas meistarstiķiem, klausīties stāstos par maizes cepšanas tradīcijām Zemgalē, kā arī pašiem izveidot un izcept savu rudzu maizes kukulīti arodu sētas malkas krāsnī. Dalības maksa 7 eiro no personas. Dalībnieku skaits ierobežots.
Pieteikšanās pasākuma “Satiec savu meistaru” meistarklasēm pa tālruni 29116210 vai e-pastu [email protected].

Individuālajiem apmeklētājiem Dzīvesziņas un arodu sēta pieejama no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 10 līdz 15. Ieejas maksa pieaugušajiem 5 eiro, skolēniem, studentiem, senioriem 2 eiro, ģimenes biļete 10 eiro. Savukārt ekskursijas gan individuāli, gan grupām iespējams pieteikt iepriekš pa tālruni 29116210 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

Pasākuma laikā notiks foto uzņemšana un/vai filmēšana ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitāšu norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūnija vidū Bauskā uzsāks ceļu remontu! Bauskas TIC
Jūnija vidū uzsāks Kalna un Zaļās ielas seguma atjaunošanas un rotācijas apļa izbūves darbus | Skatīt vairāk
Latvija
Neredzamā Pasaule- pārsteidzoša pieredze! Neredzamā Pasaule
Aicinām apmeklēt unikālu ekskursiju, kurā vari piedzīvot pasauli tumsā, vadoties pēc citām maņām, neredzīgu gida vadībā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2024 - 20.06.2024 Vasaras Saulgriežu svinības TUKUMĀ  Tukuma TIC
Ar dziesmām ieskandēsies pirmā vasaras nakts 20.jūnijā pulksten 21:00 Durbes estrādē. | Skatīt vairāk
Jelgavas objektu darba laiks svētkos Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
Vasaras saulgriežu svētku laikā Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornim, Jelgavas Vecpilsētas mājai un Dzīvesziņas un arodu sētai mainīts darba | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.479568sec.