Ventspils gatava Tūrisma simpozijam

Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus, pašvaldību un valsts institūciju pārstāvjus, studentus, kā arī citus interesentus trešdien, 24. aprīlī, Ventspils Tehnikumā piedalīties Ventspils tūrisma simpozijā. Apmeklētājiem, kas nevarēs ierasties klātienē, varēs vērot tiešraidi.

Simpozija mērķis ir veicināt kopēju sadarbību tūrisma nozares uzņēmējiem starp pašvaldības un valsts institūcijām, veidot Ventspili kā pievilcīgu un interesantu tūrisma galamērķi ārvalstu tūristam, kā arī apzināt aktuālās tendences tehnoloģiju izmantošanā.

Simpozija 1. daļa sāksies plkst. 11.00 ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Vītoliņa uzrunu un prezentāciju par aktuālo tūrismā Ventspilī. Latvijas Investīciju Attīstības aģentūras Tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava klātesošos informēs par tūrisma sadarbības tīkliem un eksporta instrumentiem.

    Simpozija 2. daļa veltīta diskusiju panelim – Kā Ventspilij un Kurzemei piesaistīt ārvalstu tūristu. Diskusiju panelī piedalīsies Ināra Izande (Vācija), Austra Krēsliņa (Zviedrija) un Sintija Pusaudze (Latvija). Tēmu fokusā:

•    ceļotāju vēlmes un paradumi. Ilgtermiņa tendences;

•    faktori, kas mudina vai attur ceļotājus apmeklēt Latviju un tās reģionus;

•    populārākie stereotipi un aizspriedumi par Latviju un veidi kā tos lauzt;

•    veidi, kā veicināt interesi par Ventspili un Kurzemi to apmeklēt.

    Kafijas pauzes laikā (13.30 -14.30) simpozija dalībnieki tiks aicināti doties uz Ventspils Tehnikuma mācību kafejnīcu “Akvārijs”, kur Ventspils Tehnikuma audzēkņi – pavāri – sagaidīs ar nelielu gastronomisku priekšnesumu.

    Simpozija 3. daļa seminārs – Darba spēks. Atsauksmes. Mākslīgais intelekts.

Semināru iesāks Ventspils Tehnikuma direktore Kristīne Vāgnere-Davidova ar tēmu - Sinerģija starp izglītības iestādi, audzēkni un uzņēmēju. Latvijas Restorānu biedrības prezidents Jānis Jenzis turpinās ar tēmu – Darbs ar prasīgiem klientiem. Kļūdas. Reakcija. Risinājumi. Kā strādāt ar interneta atsauksmēm. Savukārt, semināru noslēgs Digitālo inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte: AI jeb mākslīgais intelekts – tūrisma procesu optimizācija ar ģeneratīvo mākslīgo intelektu.

    Pēc simpozija, kā arī paužu laikos, dalībniekiem būs iespēja dibināt kontaktus un sadarbības – tīkloties. Neatlieciet šo iespēju uzzināt aktuālākās tendences un gūt jaunas atziņas tūrisma nozarē! Ieeja bez maksas!

Pieteikšanās simpozijam ŠEIT!

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0004 “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Kurzemes plānošanas reģionā” ietvaros. Projektu līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.07.2024 - 23.07.2024 Atpūties aktīvi Zemgalē  Zemgales Tūrisma asociācija
Idejas aktīvās apūtas brīvdienām Zemgalē! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.07.2024 - 27.07.2024 Iedvesmojies Latvijas-Lietuvas apceļošanai Bauskas TIC
Iedvesmojies no Gardānu ģimenes brīvdienu ceļojuma ģimenēm ar bērniem Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu apkārtnē! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.07.2024 - 23.07.2024 Mājas kafejnīcu dienas Vidusdaugavā Aizkraukles novada TIC
Mājas kafejnīcu dienas “Vidusdaugavas garšu viļņos” aicinās apmeklēt 23 mājas kafejnīcas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.07.2024 - 26.07.2024 Apmeklē mājas kafejnīcas! Aizkraukles novada TIC
Apmeklē mājas kafejnīcas Vidusdaugavā - baudi 23 mājas kafejnīcu piedāvājumu Aizkrauklē, Skrīveros, Jaunjelgavā, Pļaviņās un Koknesē! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.42805314sec.