Augusta sākumā Ventspils zinātnes centrā VIZIUM norisināsies skolēnu vasaras nometne

Arī augustā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina sešgadniekus un 1. – 6. klašu skolēnus piedalīties nometnē “TehnoEko”, kur būs iespēja darboties daudzveidīgās STEM nodarbībās VIZIUM mācību klasēs, laboratorijā un ekspozīcijas zālē, kā arī atraktīvi pavadīt laiku ārpus VIZIUM, apmeklējot Ventspils Piedzīvojumu parku, kino, Irbenes radiolokatoru, cepot picas, piedaloties kanisterapijas nodarbībā un ne tikai!

Nometne norisināsies 5. – 9. un 12. – 16. augustā plkst. 9.00 – 17.00. Tiek piedāvāta iespēja pieteikties arī uz sev vēlamo dienu skaitu, kas nozīmē, ka bērns var pavadīt VIZIUM nometnē 1 dienu vai pieteikties uz nedēļu vai divām!

Nometne norisināsies gan zinātnes centra VIZIUM telpās – mācību klasēs, laboratorijā, ekspozīcijas zālē, izmantojot daudzveidīgo tehnoloģiju klāstu, gan pilsētvidē, aktīvi pavadot laiku svaigā gaisā. Katra diena nometnē tiek sadalīta divās daļās:

•    1. dienas daļā daudzveidīgas STEM nodarbības zinātnes centrā VIZIUM: robotikas nodarbības; Lego darbnīcas; datoranimācijas un datorgrafikas nodarbības; inženierzinātnes uzdevumi; fizikas un ķīmijas eksperimenti; nodarbības laboratorijā; digitālās mākslas nodarbības; nodarbības VIZIUM ekspozīcijas zālē.

•    2. dienas daļā – tematiskā pēcpusdiena:

o    5.08. Piedzīvojumu diena- aktivitātes Ventspils Piedzīvojumu parkā;

o    6.08. Muižas diena- ekskursija Popes muižā un viesošanās pie Zaļkalnu zirgiem Popē;

o    7.08. Maiznieka diena- picu cepšanas darbnīca kafejnīcā “Golden Key”;

o    8.08. Kino diena- kino seanss kino “Rio”;

o    9.08. Ezera diena- aktīvā atpūta pie Būšnieka ezera;

o    12.08. Pilsētas diena- aktivitātes Ventspils pilsētvidē: foto medības, orientēšanās nodarbības;

o    13.08. Pils diena- nodarbības Ventspils Livonijas ordeņa pilī;

o    14.08. Kosmosa diena- ekskursija uz Irbenes radiolokatoru;

o    15.08. Labāko draugu diena- kanisterapijas nodarbība un ekskursija uz lauku sētu- mini zoo;

o    16.08. Taku diena- ekskursija Ugāles pastaigu takās.

Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienas un uzkoda launagā.

Dalības maksa par nometni ir 38 EUR par 1 dienu. Piesakot bērnu uz 3 vai vairāk dienām, maksājumam tiek piemērota 10% atlaide. Pieteikties nometnei iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/piesakiestehnoeko2024

Vecākiem, piesakot bērnu, jāiepazīstas ar nometnes iekšējās kārtības noteikumiem. Ar katra nometnes dalībnieka likumisko pārstāvi tiks slēgts līgums par bērna dalību nometnē. Apmaksu par dalību nometnē būs iespējams veikt zinātnes centra VIZIUM kasē, ka arī nepieciešamības gadījumā ar pārskaitījumu, apmaksājot rēķinu.

Plašāka informācija pieejama pa tālr. 28632351 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]. Dienu pirms nodarbības dalībniekiem tiks nosūtīts atgādinošs e-pasts.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra un Ventspils zinātnes centra VIZIUM mājaslapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.06.2025 - 13.06.2025 "MÓRA" – Vietējās Garšas Iedvesmas Oāze Rēzeknes pilsētas TIC
Atklāj garšu ceļojumu, kas sakņojas Latgalē un tiecas uz zvaigznēm! Šeit katrs ēdiens ir stāsts, kas dzimis no tradīcijas, mīlestības pret vietējo. | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 15.06.2025 Peoniju dārza svētki Tukuma TIC
Romju pojenēs - diena ziedu krāšņumā ar dzeju, mūziku un smaržām. Sarunas ar peoniju audzētājiem, radošā darbnīca “Mana sapņu peonija”, | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 14.06.2025 Viduslaiku svētki Bauskas pilī! Bauskas TIC
Divu dienu garumā – 14. un 15. jūnijā – Bauskas pilī norisināsies Viduslaiku svētki, kuros būs iespējams izjust īstu viduslaiku atmosfēru. | Skatīt vairāk
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.9212451sec.