Tallinā kameras fiksēs automašīnas, kas brauc pa sabiedriskā transporta joslu

2025. gada janvārī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā sāks darboties kameras, kas fiksēs automašīnu numurus, kas pārvietojas pa sabiedriskā transporta joslu, vēsta “Err.ee”.

Sākotnēji tas būs eksperiments, un kameras uzstādītas Pērnavas šosejā. Pagaidām sodi netiks piemēroti. Eksperimenta rezultāti tiks apkopoti līdz pavasarim. Zīmīgi piebilst, ka vienas šādas kameras izmaksas ir no 20 līdz 40 tūkstošiem eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.04.2025 - 30.04.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Viesu māja "Elernes muiža" TAKA
Viesu māja "Elernes muiža" ir domāta atpūtai vai dažādiem pasākumiem. Atrodas 17 km no Daugavpils. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.03.2025 - 30.04.2025 Viesu māja “Priedes” TAKA
Viesu māja “Priedes” piedāvā ērtas naktsmītnes, saunu, atpūtu lapenē un makšķerēšanas iespējas Dubnas upē vai Luknas ezerā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.04.2025 - 30.04.2025 Saliedēšanās Sensorium Neredzamā Pasaule
Team building pieredze kādas nav nekur citur! Muzejs tumsā, inovatīva pasākumu vieta. Dažādi izaicinājumi pilnīgā tumsā kas veido uzticēšanos. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.34795904sec.