Ziema ievieš korekcijas lielāko Vācijas lidostu darbībā

Ziemai raksturīgie laikapstākļi izraisījuši traucējumus Minhenes, Frankfurtes un Štutgartes lidostās. Sniegs un ledus ir bijis par iemeslu, kādēļ daudzi reisi nedēļas nogalē kavējās un tika atcelti, vēsta “dw.com”.

Minētās lidostas brīdinājušas pasažierus par reisu kavēšanos 5. janvārī un ieteikušas pārbaudīt lidojumu, pirms došanās uz lidostu. Frankfurtē nācies atcelt lidojumus, un cietuši pat tādi galamērķi kā Parīze, Venēcija un Prāga.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 01.07.2025 - 08.07.2025 Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU REĢIONA GARŠU KRĀSAS” | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.34227681sec.