Pasaules tūrisms 2024. gadā atguvies pēc pandēmijas

Pasaules tūrisma nozare 2024. gadā beidzot atguvusies un sasniegusi līmeni, kāds bija pirms pandēmijas, liecina ANO Pasaules tūrisma organizācijas apkopotie dati.

Starptautisko ceļotāju skaits 2024. gadā palielinājies par 11% un sasniedzis 1,4 miljardus, sasniedzot 2019. gada līmeni. Turklāt daudzos galamērķos tūristu bija vairāk, nekā pirms pandēmijas. Ceļotāji arī krietni vairāk tērējušies.
Globālās tūrisma nozares ieņēmumi 2024. Gadā pieauguši par 3% sasniedzot 1,3 triljonus ASV dolāru.

Pirmapandēmijas rādītājus nav izdevies sasniegt Centrāleiropā un Austrumeiropā, kur daudzi galamērķi vēl joprojām cieš no kara Ukrainā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Valmieras novada tūrisma akcija Valmieras novada Tūrisma pārvalde
No 1. jūnija aicinām visus piedzīvojumu medniekus piedalīties tradicionālajā Valmieras novada tūrisma akcijā “Dārgumu medības”! | Skatīt vairāk
Izbaudi Kanāriju salu burvību! Latvia Tours - Berga bazārs
Tavs siltuma un brīvības ceļojums sākas Kanāriju salās – atliek tikai izvēlēties starp Tenerifi un Grankanāriju! | Skatīt vairāk
no 805.00 EUR
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.55835199sec.