Šodien pasniedz balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2024» tūrisma izstādē «Balttour 2025»

Latvijas tūrisma nozares balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2024» tiks pasniegtas starptautiskās tūrisma izstādes «Balttour 2025» laikā (pulksten 11:30).


Balva «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2024» tiks pasniegta divdesmito reizi kopš 2004.gada un kopumā būs pasniegtas 131 balva.


Balvas ir sagatavotas sešās nominācijās:
– 🏆«Uzņēmējs/vadītājs naktsmītņu biznesā»
- 🏆«Uzņēmējs/vadītājs tūrisma aģentūru un tūroperatoru biznesā»
- 🏆«Tūrisma informācijas centra vadītājs»
- 🏆«Uzņēmējs/vadītājs restorānu biznesā»
- 🏆«Uzņēmējs/vadītājs transporta nozarē»
- 🏆«Par ievērojamu ieguldījumu viesmīlības attīstībā».
Pretendentu sarakstu skatiet šeit - www.Travelnews.lv/gada-cilveks-turisma/

➡️ 2025.gada 27.janvārī Rīgas četru zvaigžņu viesnīcā «Opera Hotel» jau divdesmito reizi pulcējās balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» komisija un lēma gan par nominācijām, gan par laureātiem. 

Balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2024» komisijas sastāvs:

Inese Šīrava (LIAA); Kitija Tigule (ALTA); Jana Bergmane (Kurzemes Tūrisma asociācija); Ludmila Alampasu (BalticTravelnews.com); Ēriks Lingebērziņš (ALTA, LVRA, Turība); Andris Kalniņš (LVRA, LRB, LTRK); Didzis Grāvītis (Centurion Hospitality); Jānis Jenzis (LRB); Aivars Mackevičs (BalticTravelnews.com). 

➡️ Balvas «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ 2024» atbalstītāji - «Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra» un izstāžu centrs «BT1»

➡️ Vairāk informācijas par balvu «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» - Travelnews.lv/gct/

Latvijas tūrisma nozares balva «GADA CILVĒKS TŪRISMĀ» tiek pasniegta aizvadītā gada labākajiem tūrisma nozares vadītājiem, pārstāvjiem vai atbalstītājiem, kuri ir devuši nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tūrisma biznesa attīstībā, popularizēšanā un aizstāvējuši tūrisma nozares intereses. Balvas pretendents var būt arī veiksmīgs, atbildīgs sava biznesa vai aroda pārstāvis ar nevainojamu reputāciju, kurš ir kļuvis par savas jomas pionieri jeb līderi un par piemēru citiem tūrisma nozarē. 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
Latvija no 297 EUR
KONCERTS | Inita Āboliņa Tukuma TIC
Akustiskais koncerts - īsta skanējuma baudījums, kas piederas lauku sētai. | Skatīt vairāk
Amatnieku un mājražotāju tirdziņš Tukuma TIC
Garšīgas un skaistas amatnieku un mājražotāju preces. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.04.2025 - 10.05.2025 Ceturtdienas koncerti pie IGO "Ceplī" Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" jau no 15.maija! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.54660606sec.