Travelnews.lv redaktore: Šī patiešām bija aizraujošiem notikumiem piepildīta nedēļas nogale

Tūrismā februāris ir kā decembris, bet “Balttour” laiks – kā Ziemassvētki. Vai gadu mija. Un to varēja pamatīgi just Ķīpsalā.

Rosība jau no paša piektdienas rīta, bet tūrisma profesionāļiem lieliska iespēja satikt vienam otru, uzzināt jaunumus nozarē, apmainīties viedokļiem, smelties jaunas idejas un iedvesmoties jaunajam tūrisma gadam, kas aizsākas jau tagad, bet noslēgsies “Balttour 2026”.

Arī Travelnews.lv, satiekot tūrisma speciālistus, iedvesmojās jaunām idejām, kuras visai drīz realizēs jaunās rubrikās un interesantu rakstu sērijās. Tas nebūtu iespējams, vienkārši sēžot mājās un ložņājot tīmeklī.

Taču ar to mana nedēļas nogale nebeidzās! Jelgavas Ledus skulptūru festivāls! Arī šis notikums bija lieliska iespēja redzēt ne tikai izcilus mākslas darbus, iejukt starp apmeklētājiem, baudīt gardu kafiju un ieelpot ceptu desiņu un šķovētu kāpostu aromātu, bet arī redzēt, ka arī Latvijā var tapt grandiozi pasākumi pat ziemā (jā, “netipiski” mīnusi šai ziemai valdīja šajā nedēļas nogalē), kas pulcē lielus un mazus, vecus un jaunus, un galu galā arī dažādās valodās runājošus cilvēkus āra pasākumā!

Tūrisms ir dzīvs! Viss notiek! Šie ir mani galvenie secinājumi pēc šīs aizraujošās nedēļas nogales! Vairāk šādu aktīvu, darbīgu un interesantu “vīkendu”!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
ROŽU SVĒTKI TUKUMĀ 2025 Tukuma TIC
Atkal kopā veidosim lielo rožu vainagu, būs floristu izstāde baznīcā, koncerti, svētku Smukumtirdziņš, Rožu vāģu parāde un citas tradicionālās | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 28.06.2025 - 04.07.2025 Vēsturisko parku un dārzu dienas Cesvainē Madonas TIC
5. jūlijā Cesvaines pils parkā gaidāma aizraujoša, daudzveidīga un ģimenēm draudzīga programma ar laimes, piedzīvojumu un noslēpumu pieskārienu! | Skatīt vairāk
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Mājas kafejnīcu dienas Gulbenes novadā Gulbenes novada TIC
Gulbenes novads aicina izbaudīt sirsnīgas un garšām bagātas Mājas kafejnīcu dienas, kas norisināsies 2025.gada 12. un 13.jūlijā. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.48165584sec.