Stambula lepojas ar 7 zvaigžņu zemūdens viesnīcu

Daudzu miljonu vērtā zemūdens viesnīca Stambulā, pēc projekta attīstītāju domām, padarīs šo pilsētu par nozīmīgu tūrisma un atpūtas centru. Jo līdzīgas viesnīcas pasaulē ir tikai divas – „Poseidon” Fidži salās un „Hydropolis” Dubaijā.

Viesnīca sliesies septiņu stāvu augstumā, un to paredzēts atklāt jau 2010. gadā, kad Stambula tiks pasludināta par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Zemūdens 7 zvaigžņu viesnīca tiks celta sagruvušas tabakas fabrikas vietā, kura celta pagājušā gadsimta 30 gados. Viesnīcā gan restorāniem, gan izstāžu zālēm, gan arī visiem numuriem aiz loga vērsies aizraujoša un plaša zemūdens pasaules panorāma.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas apbūve TAKA
Muižas veidošanu 19.gs. sākumā sāka grāfs Boļeslavs Plāters-Zībergs. Līdz mūsdienām no muižas apbūves saglabājusies klēts, pārvaldnieka māja | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 20.05.2025 Avis Campers Avis
Gatavs vasaras piedzīvojumiem? Rezervē kemperi jau tagad un nodrošini sev neaizmirstamu ceļojumu! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 22.05.2025 Dobelē zied ceriņi  Nikos Travel
Ceriņi, Dobele...pavasaris... Tas ir garšīgi,skaisti un baudāmi. Tikai reizi gadā- 24.05.2025. Pievienojies un baudi pavasara smaržu! | Skatīt vairāk
30 EUR
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.37449789sec.