Bruņurupucis aizdedzinājis māju

Kāds britu pāris palicis bez mājām pēc tam, kad viņu mīļotais bruņurupucis sarīkojis mājā ugunsgrēku. 30 gadīgā Emma Foksa un 45 gadus vecais Pauls Batlers, atgriežoties mājās no iepirkumu centra, ieraudzījuši, ka visu māju pārņēmušas liesmas.

Par ugunsgrēka vaininieku kļuvis 70 gadus vecais bruņurupucis vārdā Freds, kuru aizejot saimnieki atstājuši akvārijā ar salmiem. Lai viņš justos ērtāk un patīkamāk virs akvārija atstāta arī iedegta lampa. Garlaicības mākts, Freds visus salmus savērpis lielā kamolā tieši tajā stūrī, kur degusi lampa.

Rezultātā salmi aizdegušies, un uguns izplatījusies pa visu māju. Uguns, dūmi un ūdens radījuši postījumus, ko vairs nav iespējams vērst par labu.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.06.2025 - 01.07.2025 Jauns mēnesis - jaunas atlaides Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumu akcijas un ataides līdz pat 40% // Iepazīstiet pasauli kopā ar cilvēkiem no visas pasaules!! | Skatīt vairāk
no 367 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.45236087sec.