Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā tiks īstenota performance "Gaismas laipa"

Atsaucoties uz Latvijā organizēto akciju "Gaismas tilti", Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā tiks īstenota mākslinieka Ojāra Feldberga performance "Gaismas laipa".

Par pamatu performancei tiks izmantots Ojāra Feldberga brīvdabas mākslas objekts "Baltā laipa". Objekta kompozīcija veidota kā viļņojošs Latvijas karogs, kuram pāri gulstas balta laipa.

Ir iecerēts, ka akcijas laikā savas liesmu gaismiņas atvedīs, sanesīs un uz "Baltās laipas" saliks Talsu rajona mākslinieki. Māksliniekiem gaisma ir īpaši nepieciešama, jo gaisma rada krāsu, gaismā atklājas visas redzamās pasaules formas un struktūras. Gaisma iedvesmo, tā palīdz radīt, tā ir nepieciešama, lai skatītos un redzētu. Kā pateicību par mūsu zemi Latviju un kā iedvesmu gaišai dzīvei Pedvāles Muzejs īsteno šo savu dalību visā valstī organizētajā akcijā "Gaismas tilti".

Mākslinieks Ojārs Feldbergs aicina visus interesentus pievienoties akcijai un savas gaismas liesmiņas novietot Pedvālē uz "Baltās laipas" 22. augusta vakarā sākot no plkst. 21.00.

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja darba laiks katru dienu 10:00 – 18:00

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Subates Ezermalas parks TAKA
Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts. | Skatīt vairāk
Vasaras karstākie datumi aizpildas strauji Kaļķu vārti
Vasaras karstākie datumi aizpildas strauji! Rezervē neaizmirstamu kāzu banketu laicīgi. Rīgas restorāns vecpilsētas vēsturiskajā un darījumu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::5.08512592sec.