Zviedrijā drīzumā durvis vērs stikla viesnīca [2]

2009.gada 27. jūnijā Zviedrijā, Småland apgabalā, durvis vērs Kosta Boda Art Hotel, kura uzmanības centrā būs stikls, visdažādākajās tā formās un krāsās.

Katra, no pavisam 104 viesnīcas istabām, ir aprīkotas ar stiklu, stikla instalācijām un tekstilu. Viesnīcas piedāvāto numuru klāsts ir plašs, sākot ar standarta istabām, beidzot ar luksusa apartamentiem.

Arī citviet viesnīcā stiklam būs liela nozīme, piemērām, brokastis tiks pasniegtas kristāla traukos, kā arī caur baseina stikloto grīdu būs redzami no stikla veidoti mākslas darbi. Lielas uzmanības vērts būs stikla bārs, kura āra sienas pilnībā veidotas no viļņu formas stikla, tādejādi jebkurā diennakts laikā varēs pamielot acis, vērojot fascinējošu gaismu rotaļu. Kopumā viesnīcas celtniecībā ir paredzēts izmantot līdz 100 tonnu stikla.

Viesnīca kā izklaides iespējas piedāvās dažādas aktivitātes, tai skaitā stikla pūšanu, mākslas izstādes, kā arī dažādus koncertus.

Sīkāka informācija: www.visitsweden.com

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 payne24 05/26/2009 19:19 Vai ne!!!!!

2 hmm 05/26/2009 19:18 Jaaaa,gribētu gan tur pabūt!


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.05.2025 - 18.05.2025 Pāvilostai svinēs 146 gadu jubileju Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
No 16. līdz 18. maijam Pāvilostā norisināsies pilsētas 146. dzimšanas dienas svinības ar devīzi “Vienā laivā” | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Kipra - atpūtas sezona sākusies Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 528 EUR
Viesu māja "Saliņas" TAKA
Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.91657686sec.