KLM piedāvās labāku komfortu ekonomiskajā klasē

Turpmāk ekonomiskās klases pasažieri visos starptautiskajos lidojumos, ko piedāvā „KLM Royal Dutch Airlines” lidsabiedrība, var izvēlēties labāka komforta vietas. Jaunā Economy Comfort zona piedāvā par desmit centimetriem vairāk vietas kājām un muguras atbalstu, ko iespējams nolaist divreiz zemāk. Turklāt Economy Comfort pasažieri pēc nosēšanās var ātrāk izkāpt no lidmašīnas, jo to sēdvietu zona atrodas priekšā ekonomiskajai klasei.

KLM lidsabiedrība piedāvā jauno Economy Comfort zonu, ņemot vērā klientu prasības pēc lielākām ērtībām un daudzpusīgākas izvēles ekonomiskajā klasē starptautisko lidojumu laikā. Economy Comfort zonas priekšrocību vietas jau ir pieejamas par papildu maksu. Šis uzlabojums ir daļa no KLM ilgtermiņa programmas „Klientu ceļojums”, kas orientēta uz lidsabiedrības zīmola stāvokļa atjaunošanu un augstāko prioritāšu piešķiršanu klientu prasībām.

Pirmā lidmašīna jau ir pārveidota. Pārējās lidmašīnas tiks pārveidotas nākamajos mēnešos, ļaujot visiem pasažieriem izvēlēties Economy Comfort zonu starptautiskajiem lidojumiem sākot ar 2009.gada decembri.

Jaunās zonas cena būs atkarīga no attālumiem, sākot no 80 eiro līdz 150 eiro par vienu brauciena posmu. Flying Blue Platinum grupas biedriem, un pasažieriem, kuri ceļo ar full-flex (zemās cenas) ekonomiskās klases biļeti var rezervēt Economy Comfort sēdvietas bez piemaksas. Flying Blue Gold grupas biedriem tiks piedāvāta 50% atlaide un Flying Blue Silver biedriem – 25%. Apkalpošana Economy Comfort zonā būs tāda pati kā ekonomiskajā klasē.

Economy Comfort sēdvietas būs iespējams rezervēt sākot ar novembra beigām mājas lapā http://www.klm.com/ vai lidostā, izmantojot pašapkalpošanās reģistrāciju jeb interneta kioskus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pavasara garšas baudījums pie mums! Grand Palace Hotel
Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000 | Skatīt vairāk
Jauns mēnesis - jaunas atlaides  Estravel Latvia
Piedzīvojumu ceļojumi visā pasaulē - Butānas klosteri, vilinošā Japāna, krāsainā Maroka, Santjago ceļš, Kostarika - piedzīvojumi nelielā grupā | Skatīt vairāk
no 397 EUR
Pilna Servisa Līzings Opel Grandland Europcar
Elegants un dinamisks, ietilpīgs un daudzpusīgs, ar pilnībā elektrificētu spēka piedziņu – tāds ir jaunais Opel Grandland. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.59404993sec.