Grandiozu šovu debesīs rada gaisa baloni ar uguni

Švābijas reģiona Bad Hindelang pilsētiņā Vācijā katru gadu notiek starptautiskais gaisa balonu festivāls, kura kulminācija ir uguņojošo gaisa balonu šovs ar muzikālu horeogrāfiju. Šogad ziemas balonu festivālā piedalās 40 komandas no Vācijas, Šveices un ASV.

Divu nedēļu ilgā festivāla pirmais uguņojošo balonu šovs notika 10.01.2010, bet otrais, noslēdzošais šovs būs vērojams ziemas naksnīgajās debesīs 13.01.2010.

Festivāls, kā pilnais nosaukums ir 22. Varšteinas gaisa balonu olimpiāde, ir lielākais šāda veida pasākums Alpu reģionā. Tas ilgs līdz pat 16.01.2010.

Skatiet arī video!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.06.2025 - 30.06.2025 Sienu gleznojumi Liepājā Liepājas reģiona TIB
Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.36901617sec.