airBaltic vasarā palielinās reisu skaitu uz Briseli

Latvijas aviosabiedrība airBaltic 2010. gada vasarā palielinās reisu skaitu uz Briseli salīdzinājumā ar ziemas sezonu, ik darba dienu piedāvājot lidojumus divas reizes dienā.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: „Rīga ir vienīgā lidosta Baltijas valstīs, no kuras vasarā varēs vienas dienas laikā aizlidot uz Briseli un atpakaļ. Tas nodrošina iespēju ievērojami ietaupīt laiku un līdzekļus. Papildus lidojumi maršrutā uz Briseli radīs ērtākas ceļojumu iespējas ierēdņiem un valdībām, kas noslēgušas līgumus ar airBaltic.“

2009. gadā ar airBaltic par lidojumu nodrošināšanu līgumus noslēdza Somijas, Dānijas, Vācijas, Austrijas un Šveices valdības.

Ziemas sezonā airBaltic veica septiņus lidojumus nedēļā. Vasarā airBaltic lidojumus veiks 11 reizes nedēļā – darba dienu rītos un vakaros, kā arī svētdienas vakaros.

airBaltic ir paziņojusi par provizorisko 2009.gada peļņu 14 miljonu latu (20 miljonu eiro) apmērā un pērn sasniegusi pasažieru pieaugumu par 6% – līdz 2,75 miljoniem pasažieru. 2010.gadā airBaltic atklās vismaz deviņus jaunus tiešo lidojumu maršrutus no Rīgas. Līdz šim aviokompānija jau ir paziņojusi par tādiem galamērķiem kā Madride, Belgrada, Vāsa, Ūmeo, Beirūta, Ammāna un Mančestra. Pagājušā mēneša laikā airBaltic jau izsludinājusi kopumā 10 tiešo lidojumu galamērķus no Viļņas – Londona, Parīze, Minhene, Berlīne, Amsterdama, Roma, Hamburga, Mančestra, Dublina un Oslo.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Vilkaču maratons 2025 Tukuma TIC
42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas. Krēsla. Āžu kalns, Tukums. | Skatīt vairāk
Latvija
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 20.05.2025 Velo reivs Koknesē Aizkraukles novada TIC
Kaut kas tāds Koknesē vēl nav piedzīvots! 17.maijā notiks unikāls velobrauciens - velo reivs, kurš apvienos kustību, mūziku un svētku atmosfēru | Skatīt vairāk
Kur aizbraukt brīvdienās? Bauskas TIC
Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu šajās brīvdienās? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Daugavkrasti
,


Biznesa augstskola Turība
,


Novatours
,


Kaļķu vārti
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.43505597sec.