Pavasarī slēpotājiem vairāk jākopj slēpes

Piesalušas trases no rīta, atkusnis pēcpusdienā - tāda ir vēlas ziemas un agra pavasara slēpošana. Šādos apstākļos slēpes jāasina un jāvasko katru vakaru, jo atkušņa sniegs daudz ātrāk uzsūc ūdeni, tādējādi vaska kārta daudz ātrāk pazūd. Ir svarīgi katru vakaru ievaskot slēpes no jauna.

Savukārt lai slēpes no rītiem labi turētos sērsnainajā trasē, kantēm jābūt asām. Tāpēc arī asināšana jāveic katru dienu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pilna Servisa Līzings Audi Q3 Europcar
Audi Q3 – SUV, kas apvieno stilu, jaudu un progresīvas tehnoloģijas. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 17.06.2025 ALDEMAR OLYMPIAN VILLAGE (5) Atlantic Travel
Peloponesa, Grieķija. Viesnīcai ir milzīga teritorija ar skaisti koptiem dārziem, gara krasta līnija un plaša smilšu pludmale. | Skatīt vairāk
no 1230 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 14.06.2025 Kailgliemezis pret dārznieku Liepājas reģiona TIB
14. jūnijā Dabas māja aicina apmeklēt pasākumu "Kailgliemezis pret dārznieku – sagatavojies gudri!". | Skatīt vairāk
Viesu māja “Rudzupuķes” TAKA
Viesu māja “Rudzupuķes” piedāvā izmitināšanu 9 komfortablos numuros, krievu pirti, kafejnīcas-bāra pakalpojumus, biljardu, bezmaksas internetu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


WOOPS
,


CelojumuBode.lv
,


AL SVETS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.81111383sec.