Liepājā uz svētkiem dāvinās bezvadu internetu

Liepājas dzimšanas dienas nedēļā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sagatavojis jaunus piedāvājumus pilsētas iedzīvotājiem un viesiem – bezmaksas bezvadu internetu pilsētas sirdī Rožu laukumā un bezmaksas tematiskās ekskursijas nedēļas nogalē.

Liepājas dzimšanas dienas nedēļa šogad ir bagāta dažādiem pasākumiem, un arī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ir sagatavojis vairākus jaunus piedāvājumus.

Jau šobrīd pilsētas centrā, Rožu laukumā, ikvienam ir iespējams izmantot bezvadu internetu bez maksas. Tīkla nosaukums ir „Liepāja”.

LRTIB ir izveidojis jaunu ekskursiju maršrutu kājāmgājējiem „Tra la la”. Šī būs jautra, atraktīva un pārsteigumiem pilna pastaiga pa pilsētas centru, un ekskursija tiek piedāvāta lielākām vai mazākām grupām – darba kolektīviem, ģimenēm vai draugu pulciņam. Maršruts ir izstrādāts tā, lai pastaiga būtu interesanta gan lieliem, gan maziem. Turklāt pilsētas dzimšanas dienas nedēļā LRTIB šai pastaigai gida pavadībā piedāvā arī īpašas – svētku – cenas. Ekskursiju pieteikt var Liepājas tūrisma informācijas birojā vai pa tālruni 634 80808.

Nedēļas nogalē no 19.-21.03.2010, kad notiks lielākā daļa pilsētas iedzīvotājiem veltīto pasākumu, LRTIB piedāvās divas bezmaksas tematiskās ekskursijas – sestdien, plkst. 12:00, aicinām visus interesentus tikties Rožu laukumā, lai gida Gunāra Silakaktiņa vadībā dotos ekskursijā „Berči laiks Liepājā” un uzzinātu daudz jauna par Liepājas slavenākā arhitekta Maksa Paula Berči atstāto mantojumu pilsētvidē. Savukārt svētdien, plkst.12:00, aicinām pilsētas iedzīvotājus un viesus doties ekskursijā „Citāda Liepāja”, ko vadīs Liepājas pilsētas Būvvaldes Arhitektūras daļas vadītāja, Vecliepājas rajona arhitekte Gunta Šnipke.

Nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs būs atvērts apmeklētājiem no plkst.11:00 līdz 15:00.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Jūsu pieturvieta pašā pilsētas centrā! Tallink Hotel Riga
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu! | Skatīt vairāk
Jāņu lielizrāde “Skroderdienas Silmačos” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
22. jūnijā plkst. 20.00 Strenču brīvdabas estrādē Jāņu LIELIZRĀDE – R.Blaumaņa komēdija “SKRODERDIENAS SILMAČOS”. | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Rīgas centrā atvērusies moderna klīnika Republikas laukuma klīnika
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 17.06.2025 Aviobiļetes uz ASV un Kanādu SKY24.LV
Līdz 16.06. Ņujorka, Bostona vai Čikāga, Losandželosa un Toronto par akcijas cenām! // akcijas vietu skaits ierobežots | Skatīt vairāk
no 525 EUR
Uzņēmumi


Trakai TIC
,


Liepājas reģiona TIB
,


Valmieras novada Tūrisma pārvalde
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55972195sec.