Motorollers Honda PCX tukšgaitā slapē motoru un ietaupa degvielu

Japāņu Honda PCX, kas 125 cm3 klasē ir vienīgais spēkrats ar start-stop automātiku, attīsta 11,7 zirgspēkus pie 8500 apgriezieniem minūtē un griezes momentu ar 12 Nm. Start-stop automātika nostrādā, ja motorollers 3 sekundes stāv uz vietas, bet tikko tiek pagriezta gāzes rokturis, tad motors atkal iedarbinās. Pilsētas satiksmē šī sistēma ļauj ietaupīt 5% degvielas.

Pirmos 50 metrus Honda PCX noskrien 5,5 sekundēs. Motorollera massa ar pilnu degvielas bāku (6,1 litrs) sver 126 kg. Honda sola labu vadāmību, zemu sēdēšanu un daudz telpas kājām. Jaunais modelis īpaši neatšķiras dizaina jomā no iepriekšējiem modeļiem. 14 collu riteņi pie bremzēšanas bremzē vienlaicīgi, jo bremzešanas sistēma abiem riteņiem ir savienota.

Tonēts aizsargstikls pasargā braucēju no liekām vēja plūsmam. Kontroles panelis norāda uz start-stop sistēmas darbību, jo to var arī manuāli atslēgt. Zem divvietīgā sēdekļa var novietot ķiveri un citus sīkumus. Motorollera priekšpusē ir neliela bagažas telpa. Honda PCX var tikt aprīkots ar papildus 26 litru bagāžnieku. Motorollera cena Vācijā ir 2450 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.05.2025 - 27.05.2025 ATPŪTA AR BĒRNIEM SPĀNIJĀ Atlantic Travel
H10 Mediterranean Village (4) | Skatīt vairāk
no 727 EUR
Lielbornes muiža un parks TAKA
Lielbornes muiža ir vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. Šobrīd apskatāma, iespējams, 18. gs. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Kaļķu vārti
,


Ventspils TIC
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.00735188sec.