Ievieš papildus maksu par sēdvietu lidmašīnā [1]

Kad runa ir par papildus maksām un pakalpojumiem, ko piedāvā vai nākas maksāt par lidojuma biļetēm, lidsabiedrības ir ļoti radošas. Jaunāko papildus maksu ieviesusi amerikāņu lidsabiedrība American Airlines - pasažieriem, kas vēlēsies sēdēt lidmašīnas priekšgalā iekšzemes lidojumos ASV, nāksies piemaksāt aptuveni 30 eiro.

Priekšējās vietas lidmašīnās ir pieprasītākas par citām, jo tur sēdošiem pasažieriem gan iekāpšana lidmašīnā, gan arī izkāpšana no tās ir ātrāka nekā citiem. Arī gaisa bedres lidojuma laikā lidmašīnas priekšgalā jūtamas mazāk.

Atkarībā no lidojuma distances lidsabiedrība American Airlines par vietām lidmašīnas pirmajās divās vai trīs sēdvietu rindās pieprasīs piemaksu 15 līdz 30 eiro apmērā. Piemēram, sēdvieta priekšējos sēdekļos lidojumā no Dallasas uz Sanfrancisko maksā papildus 23 eiro.

Pie rezervējamām vietām pieder arī vietas, kas atrodas tieši aiz norobežojuma no pirmās klases kabīnes lidmašīnā - tur esot īpaši labi sēdēt, jo priekšā sēdošais nevar atliekt krēslu, tāpēc ir daudz brīvas vietas kājām.

Sēdvietas rezervēt var tikai lidostā laikā no 2Ind4 stundām līdz 50 minūtēm pirms lidojuma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 qwerty 08/22/2010 14:37 Man gan patīk, 13 vai 14 rinda (īsti neatceros nr), bet tā kur ir rezerves izeja virs spērna - tur kājas var normāli izstiept.


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Laipni gaidīti atpūtā, krogā un viesnīcā! Jaunpils pils
Jaunpils pilī ir īpaša aura, senatnīgi mūri, grezni viduslaiku apartamenti un unikāls viduslaiku krogs. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 09.06.2025 - 28.06.2025 Jūnija svētdienu branči 11:00 - 14:00 LIDO Atpūtas centrs
Gaidām tevi kopā ar ģimeni un draugiem svētdienās LIDO Atpūtas centra 2. stāva restorānā no plkst. 11.00 līdz 14.00, kur būs gan gardi ēdieni un | Skatīt vairāk
no 17 EUR
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,


Turkish Airlines
,


AL SVETS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.61816382sec.