Skolēniem dāvā nodarbības Mammadaba putnu skolā

Uzsākot jauno mācību gadu, AS ''Latvijas valsts meži'', sadarbojoties ar Latvijas Putnu fondu, deviņām Latvijas skolām, kuras šajā mācību gadā ir akreditētas kā Mammadaba vēstniecības, sniedz īpašu dāvanu – vienas dienas nodarbības ''Mammadaba putnu skolā''.

Vēstniecības – Alūksnes, Ādažu un Vandzenes vidusskolas, Ogres, Kalsnavas, Andrupenes un Pūres pamatskolas, kā arī Rubas speciālā internātpamatskola un Ziepniekkalna sākumskola – laikā no 15.09. līdz 15.10.2010 dosies vienas dienas putnu vērošanas ekspedīcijā kopā ar profesionāliem putnu pazinējiem.

''Kā atzīst putnu vērotāji – tā ir nodarbošanās, ko, reiz sācis darīt, nebeigsi nekad. Sportiskais azarts un plašās iespējas atklāt arvien neredzētas sugas ir tas, kas putnu vērotājus vilina laukā no mājas jebkuros apstākļos. Nodarbības ''Mammadaba putnu skolā'' tiek īstenotas ar mērķi parādīt skolēniem putnu dzīves nianses un atklāt jaunu, iepriekš nepazītu pasauli,'' uzskata Tomass Kotovičs, AS ''Latvijas valsts meži'' Komunikācijas daļas vadītājs.

Jau tika ziņots, ka sadarbojoties AS ''Latvijas valsts meži'' un Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centram, 2010./2011.mācību gadā vides izglītības programmas "Izzini mežu" ietvaros deviņas Latvijas skolas tika akreditētas par Mammadaba vēstniecībām. Šo godu skolas bija nopelnījušas, aizvadītajā mācību gadā aktīvi pierādot savas zināšanas, prasmes un mīlestību pret mežu, meža vērtībām un apkārtējo vidi: stādot mežu, sakopjot dabu, izliekot putnu būrīšus, piedaloties Meža olimpiādē un apciemojot Mammadaba objektus.

Vides izglītības programma ''Izzini mežu'' tiek realizēta caur ''Mammadaba Meistarklasi'', kas aicina skolotājus un skolēnus gan mācību laikā, gan ārpus stundām doties dabā. Dalībai ''Mammadaba Meistarklasei'' šajā mācību gadā vēl var paspēt pieteikties līdz 01.oktobrim! Vairāk informācijas www.mammadaba.lv sadaļā ''Meistarklase''.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Zvejnieksvētki Lapmežciemā Tukuma TIC
Saulriets radīs maģisku atmosfēru, viļņu skaņas saplūdīs ar dzīvo mūziku un neaizmirstams piedzīvojums! Pēc koncertiem – ballīte smiltīs līdz | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.06.2025 - 27.06.2025 Orientēšanās Lubāna ezerā uz SUPa! Madonas TIC
Neparastai vasarai piestāv ūdens prieki - 28. jūnijā piesakies uz aizraujošām orientēšanās sacensībām Lubāna ezerā. | Skatīt vairāk
Rožu ziedēšana Rundāles pils franču dārzā Bauskas TIC
Apmeklē Rundāles pils franču dārzu krāšņākajā rožu ziedēšanas laikā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 28.06.2025 Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.80569792sec.