Austrijas ledāji jau ir atklājuši kalnu slēpošanas sezonu [1]

Eiropa jau ir atklājusi kalnu slēpošanas sezonu. Jau kopš 10.septembra Austrijas kūrortā Soelden strādā divi pacēlāji, bet kopš 15.septembra tūristiem ir pieejams arī Tirolē esošais Pitztaler ledājs. Jāatzīmē gan, ka slēpošana ir iespējama pateicoties modernajām sniega iekārtām.

Taču oficiālais sezonas atklāšanas pasākums vēl ir priekšā. Proti, tas ir ieplānots no 8.līdz 10.oktobrim, Soelden kūrortā ar Maxxx Mountain First Snow. Atpūtniekus sagaida iespēja arī bezmaksas izmēģināt jaunos kalnu slēpju un snovborda ekipējumus, kā arī koncerti un vakara ballītes.

Praktiski gatavs uzsākt jauno slēpošanas sezonu ir arī Stubai ledājs, kas atrodas Insbrukas rajonā. Turpretī kopš 18.septembrī slēpošanas trases ir atvērtas uz ledāja, kas atrodas Kaunertal, un kur patlaban jau ir 30 cm bieza sniega sega. Līdz ar to patlaban jau ir iespējams slēpot piecos Tiroles ledājos, tai skaitā arī Hintertux, kas ir atvērts visu cauru gadu

Atpūtniekus gatavs uzņemt ir arī Austrumu Tiroles ledājs - Mölltaler ledājs, kur jau atvērti ir 9,5 km trases. Turpretī Kitzsteinhorn un Dachstein ledāji vēl pagaidām nav pieejami.

Arī Šveices teritorijā jau ir labvēlīgi apstākļi slēpošanai. Ledāji, kas atrodas Zermatt un Saas Fee, franču ledājs Grande Motte, kas atrodas Tignes plāno savu sezonu uzsākt sākot no 25.septembra.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 no Karintijas 09/24/2010 15:38 Mölltaler ledäjs atrodas Karintijä, nevis austrum Tirolee, kä mineets rakstä


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Apskates Ceļojumi Itaka Latvia
Dubaija • Abū Dabī • Al Aina • Nizva • Džabrina • Al Hamra • Maskata • Dubaija | Skatīt vairāk
no 1419 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.04.2025 - 20.04.2025 Notiks sarīkojums visai ģimenei  Liepājas reģiona TIB
19. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē aicinām uz Lieldienu pasākumu, kurā netrūks ne jautru | Skatīt vairāk
Sensorium Neredzamā Pasaule
An innovative type of excursion, an excursion in complete darkness. Discover the world from a new vantage point. The tour is accompanied by blind guides. | Skatīt vairāk
Viesu māja „Ozoliņi” TAKA
Viesu māja „Ozoliņi” atrodas Tabores pagastā, 7 km attālumā no Daugavpils pilsētas centra. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


CelojumuBode.lv
,


AL SVETS
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.70440793sec.