Bacardi-Martini Grand Prix Latvia 2010 noskaidro labākos Latvijas bārmeņus

Šķindot glāzēm, pudelēm apmetot salto un košiem tērpiem ņirbot gar acīm, 23.09.2010, mākslas teātrī «Artelis» noslēdzās 15. «Bacardi-Martini Grand Prix Latvia» - bārmeņu konkurss par tēmu «Legends of all Time». Konkursu organizēja SIA Liviko, Bacardi-Martini oficiālais pārstāvis Latvijā, sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu federāciju, vienkopus pulcējot 22 labākos Latvijas bārmeņus.

Kā ierasts, bārmeņi savas prasmes demonstrēja divās kategorijās: klasiskā kokteiļu pagatavošana (Creative Classic) un tā sauktais fleirings (Flair) jeb pudeļu, glāžu un bāra piederumu virtuoza izmantošana kokteiļu pagatavošanas gaitā. Lai arī skatītāji, vadoties pēc ovācijām, galvenās balvas, braucienu uz Bacardi muzeju Spānijā, būtu piešķīruši visiem 22 kokteiļu meistariem, kompetenta degustācijas žūrija, ko pārstāvēja vadošākie Latvijas vīnziņi, Pavāru kluba valdes locekļi un Latvijas Bārmeņu federācijas vadošākie speciālisti, kā arī tehniskā žūrija, kuras sastāvā bija pasaules slaveni Flair kategorijas uzvarētāji Tomeks Maleks (Tomek Malek) un Mareks Poslužnijs (Marek Posluzhny) nosauca tikai sešus labākos:

Creative Classic kategorijā labākais bārmenis Andris Reizenbergs pārstāvot B. Bāru-Restorānu, piedāvāja nobaudīt konkursa nosaukumam atbilstošu kokteili «The Legends of the Fall». Otrās vietas ieguvējs Deniss Smirnovs no Daugavpils bāra Klondaika uzbūra kokteili «Orbis Sensualium Pictus». Trešā vieta tika piešķirta daiļā dzimuma bārmenei Ievai Skalderei un kokteilim «The Royal Seduction» no Bāra-kluba Kefīrs.

Flair kategorijā nepārspēts palika šīs kategorijas pagājušā gada uzvarētājs Ivars Rutkovskis no kokteiļbāra Paldies Dievam Piektdiena Ir Klāt, ar kokteili «The Pretender». Otrā vieta tika piešķirta kokteiļa «Berry Bush» autoram Mārtiņam Rozenvaldam no kluba Kaļķu Vārti. Par trešo virtuozāko tika atzīts Gvido Elksnis, bārmenis no Ogres, kas izpelnījās visskaļākās skatītāju ovācijas, demonstrējot kokteiļa «Golden Sun» virtuozu pagatavošanu.

Šogad konkurss bija īpaši grezns, jo izmaiņas konkursa noteikumos ļāva bārmeņiem brīvāk izpausties, pasākuma apmeklētājus aizraujot ar grandiozu šovu. Vakara nagla bija pasaules vadošo flair bārmeņu un žūrijas locekļu - Tomeka Maleka (Tomek Malek) un Mareka Poslužnija (Marek Posluzhny) aizraujošais šovs.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.06.2025 - 28.06.2025 Roka dziesmu svētki Džūkstē Tukuma TIC
Koncertā piedalīsies tautā pazīstami un iemīļoti rokmūziķi un Tukuma novada ansambļi. Kuri tie būs? Sekojiet līdz... | Skatīt vairāk
Latvija
Mūziķes Atvara koncerts Tukuma TIC
Atvara ir jauna latviešu izpildītāja, kas guvusi plašu atpazīstamību platformā TikTok ar savu debijas singlu “Pie manis tveries”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 07.06.2025 - 28.06.2025 Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


1st-studio.com
,


Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel
,


Avis
,


Estravel Latvia
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.64364386sec.