Parīzes restorāns Maxim`s atvērts tikai vakaros

Leģendārais Parīzes restorāns Maxim's, kas darbojas jau kopš 1893. gada un ir uzskatāms par vienu no galvenajām izklaides vietām pilsētā, paziņojis, ka dienā vairs nebūs atvērts. Turpmāk restorāns būs pieejams tikai uz vakariņu laiku. Restorāna īpašnieks, Pjērs Kardēns, nolēmis pusdienlaikā restorānu atstāt slēgtu. Šī rīcība skaidrojama ar to, ka rītos un dienas stundās restorānu apmeklē vien daži klienti, tādēļ ienākumi bijuši mazāki par izdevumiem.

Tādā veidā Maxim's pievērsīsies tieši vakariņu klāstam, kā arī strādās par stundu ilgāk nekā iepriekš - līdz plkst. 23:00. Īpašos gadījumos gan būs iespēja pasūtīt pusdienas cilvēku grupai, ne mazākai par 40 cilvēkiem.

Maxim's restorāns ir spilgts modernisma stila paraugs, atzīts par vienu no Parīzes vizītkartēm. Tā apmeklētāju vidū bijuši daudzi sabiedrībā atpazīstami cilvēki, piemēram, Marija Kallasa, Saša Gītrijs, Bridžita Bardo, Barbara Streizande un Džons Travolta. Vidējā rēķina summa šajā restorānā ir aptuveni 200-300 eiro.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 Eiropas Karību šarms Itālijas dienvidos Latvia Tours
Kalabrija ir vieta, kur kalni satiekas ar jūrām, laiks rit lēnāk, un katrs saulriets šķiet kā glezna, ko daba radījusi tikai Tev... | Skatīt vairāk
no 802 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 30.06.2025 Līgo Višķos 2025 TAKA
Raiņa māja Berķenelē piedāvā nakšņošanas iespējas 4 guļamistabās ar 10 gultasvietām. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.06.2025 - 28.06.2025 Izbaudi vasaras sauli Liepājā Liepājas reģiona TIB
Vasara ir īstais laiks doties ceļā, un Liepāja aicina! Sajūti atsvaidzinošu jūras vēju, siltos saules starus un nesteidzīgu vasaras atmosfēru | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Kaļķu vārti
,


Hercogs Mārupe
,


Nurmuižas pils
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.68306994sec.