Krakovā atklās pirmo peldošo hosteli

Krakova ir tā Polijas pilsēta, kurā ir valstī lielākais hosteļu skaits. Drīzumā to klāsts tiks papildināts ar vēl vienu hosteli, kas viesiem piedāvās ļoti neparastu apmešanās vietu - uz ūdens.

Jaunais zemo cenu hostelis atradīsies uz baržas Basia borta, kas pietauvota Kurlandzki bulvārī. Tur šobrīd jau darbojas peldošais restorāns, bet hostelis viesus sāks uzņemt 01.11.2010.

Hostelī būs pieejamas sešas kajītes, kur katrā būs vieta vairākiem cilvēkiem. Apmešanās cena būs aptuveni 40 zloti (10 eiro) no cilvēka. Hosteļa viesi varēs izbaudīt iespēju vakaros pastaigāties gar Vislas upi un piedalīties hosteļa ballītēs.

Hosteļi Krakovā pēdējā laikā kļuvuši ļoti populāri gan individuālo ārzemju tūristu, gan grupu vidū. Lielākoties tur viesojas tūristi no Lielbritānijas, Francijas un ASV. Viesi visbiežāk uzturas hosteļos trīs dienas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Turcija. Atpūta kūrortos 6 - 9 naktīm Estravel Latvia
Plašs viesnīcu klāsts, ēdināšana atbilstoši iuzvēlētajam, papildu pakalpojumus jautājiet Estravel Latvia konsultantam // Sezona ir sākusies! | Skatīt vairāk
no 385 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.05.2025 - 24.05.2025 Venēcijas gaisotne Liepājā Liepājas reģiona TIB
24. maijā Čellists Džovanni Sollima un orķestris "Il Pomo d’Oro" Liepājā atskaņos Venēcijas mūziku. | Skatīt vairāk
Pavasara garšas baudījums pie mums! Grand Palace Hotel
Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000 | Skatīt vairāk
Piedāvā greznu viesnīcu, spa un restorānu! Liepupes muiža
Limbažu novadā Liepupes muižas komplekss piedāvā kāzu un citu svinīgu pasākumu rīkošanu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija
,


Krāslavas TIC
,


Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
,


Grand Hotel Kempinski Riga
,

Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46828103sec.