Rīgā atklāj jaunu bāru

26.11.20101 pkst. 18 Tērbatas ielā 52 (Rīgā) tiks svinīgi atvērta jauna kafejnīca – bārs Avion. Nosaukums “Avion” tulkojumā no franču valodas nozīmē lidmašīna. AVION ir vienīgā vieta Rīgā, kur ikvienu uz lidmašīnas klāja sagaidīs gādīgas stjuartes, biznesa klases serviss un lieliska lidojuma sajūta.

Jau izsenis cilvēkus ir vilinājusi lidošana, pacelšanās spārnos, brīvi kritieni un debesis. Lai ļautos šim vilinājumam, kafejnīcas saimniekiem, pašiem atrodoties 9000 km augstumā, radusies ideja par AVION konceptu, tā interjeru un atmosfēru veidojot kā gaisa kuģa klāju.

Kafejnīcas telpās tiks izveidots arī aviobiļešu rezervēšanas termināls, kur ikviens varēs ērtos, relaksētos apstākļos plānot un rezervēt aviolidojumus.

Reizē ar kafejnīcas AVION atvēršanu šajā dienā tiks prezentēta arī grafiskā dizaina un programmēšanas firmas “True Vision” komandas veidotais fotoalbums “DEBESIS, DZIESMA, LATVIJA”, kurā 90 lapaspusēs atklāta Latvija no putna lidojuma. Aerofotogrāfijās attālumi sarūk un skats sniedzas tālumā, atklājot Latvijas ainavas, muižas, baznīcas, upes un jūras piekrasti neredzētā, krāšņā veidolā. Šis pirmais izdevums “True Vision” komandu ir iedvesmojis veidot fotoalbumu sēriju. Tiks izdota atsevišķa sērija par Latviju – tās reģioniem, dabu un gadalaikiem, kā arī papildus izveidota apjomīga fotoalbumu sērija par Eiropas valstīm. Šī būs unikāla aerofotgrāfiju albumu kolekcija, kas ar gadiem kļūs aizvien vērtīgāka.

Ielūdzam uz klāja jaunajā kafejnīcā – bārā AVION, kur šajā vakarā ikvienu sagaidīs apburošā stjuarte Vita Baļčunaite. Šeit jūs varēsiet pacelties spārnos, izbaudīt lidojumu un Latviju vērot no putna lidojuma.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 23.06.2025 Jāņu lielizrāde “Skroderdienas Silmačos” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
22. jūnijā plkst. 20.00 Strenču brīvdabas estrādē Jāņu LIELIZRĀDE – R.Blaumaņa komēdija “SKRODERDIENAS SILMAČOS”. | Skatīt vairāk
no 7 EUR
Gaidīsim Jūs Rēzeknē! Rēzeknes pilsētas TIC
Lieliskas idejas tavām brīvdienām! Pasākumi, filmu vakari uz GORS terases, brīvdienas un izstādes gan maziem, gan lieliem! | Skatīt vairāk
Jaunsventes muižas parks TAKA
Jaunsventes muižas parks veidots 19. gadsimta beigās. Parka platība 5,22 ha un tajā aug 27 dažādas koku sugas. | Skatīt vairāk
Medumu parks un taka TAKA
XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Rija Domus Hotel
,


Estravel Latvia
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.43903804sec.