Daugavpilī atvērs jaunu Čili Picu

Paplašinot savu picēriju ķēdi, populārais picēriju tīkls «Čili Pica» 14.01.2011 janvārī Daugavpilī, Cietokšņa ielā 70 atver vēl vienu jaunu picēriju.

Lai saglabātu atraktivitāti un klientu uzmanību, «Čili Pica» picērijai tiek veidots savs individuāla stila interjers. Interjera ziņā jaunā picērija būs veidota kluba stilā ar romantisku ievirzi. Visas picērijas vieno laba apkalpošanas kultūra, servisa līmenis un kvalitatīvi ēdieni. Iekārtojot picēriju, tiek ievēroti svarīgākie uzņēmuma pamatprincipi – patīkama atmosfēra mājīgā interjerā un laipna apkalpošana.

«Čili Pica» picērijas zāles platība Cietokšņa ielā būs 245 m² ar 21 galdiņu. Jaunā picērija vienlaicīgi varēs uzņemt 97 klientus. Tiek prognozēts, ka picēriju ik dienu apmeklēs 400 klienti. Lai apkalpotu tik ievērojamu skaitu apmeklētāju, picērija Daugavpilī ir radījusi 27 jaunas darba vietas. Picērijas darba laiks – katru dienu no plkst. 10.00 līdz 24.00. Tiks piedāvāta arī ēdienu bezmaksas piegāde uz mājām. Piegādes tālrunis: 25424242.

Picērijas piedāvātajā ēdienkartē iekļauts ap 50 dažāda veida picām visām gaumēm; siltie ēdieni, deserti un dažādas uzkodas. Katru rītu no plkst. 10:00 būs iespējams baudīt brokastis no brokastu ēdienkartes. Bērniem paredzēta īpaša ēdienkarte ar garšīgiem, jautri un apetīti rosinoši rotātiem ēdieniem un dzērieniem, par kuriem, sakrājot punktiņus, varēs tikt pie dažādām «Čili Pica» dāvaniņām. Bērniem te būs iespēja svinēt savu dzimšanas dienu. Jubilārs pats varēs izcept savu picu, ar draugiem spēlēt spēles un saņemt dāvanu no «Čili Pica». «Čili Pica» picērijai ir sava Drauga karte, kurai ir īpaši cenu piedāvājumi ēdienkartē, iespēja saņemt atlaidi rēķinam līdz pat 29%, kā arī atlaides pie sadarbības partneriem.

Picēriju tīkls «Čili Pica» Latvijā darbojas kopš 2001. gada, kad Liepājā tika atvērta pirmā picērija. Šobrīd «Čili Pica» tīklā ir 20 picērijas, kas atrodas Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Ogrē, Siguldā un Daugavpilī.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Vasaras saulgriežu pasākumi Gaujas Nacionā EnterGauja
Apvienojot senču tradīcijas ar Latvijas pirmatnīgās dabas burvību, arī šogad Gaujas Nacionālais parks piedāvā daudzveidīgus pasākumus. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 15.06.2025 Peoniju dārza svētki Tukuma TIC
Romju pojenēs - diena ziedu krāšņumā ar dzeju, mūziku un smaržām. Sarunas ar peoniju audzētājiem, radošā darbnīca “Mana sapņu peonija”, | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Daugavkrasti
,


Rēzeknes pilsētas TIC
,


Krāslavas TIC
,


Līvānu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.4472959sec.